Sesja zdjęciowa dla marki Togethair

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

TOGETHAIR to spotkanie z naturą zamknięte w profesjonalnych kosmetykach do włosów. To chcieliśmy pokazać na fotografiach. Minimalistyczne scenerie w pięknych, luksusowych wnętrzach. Dekoracje oddające skład każdego produktu - kwiaty, ziarna, owoce. Piękna modelka i przystojny model w naturalnym, eleganckim stylu. Akcent położony na produkt z wykorzystaniem zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu. Postanowiliśmy skupić się na tym, co od lat charakteryzuje markę - 98% składników naturalnych.

Togethair to coś więcej niż szampony, odżywki i lakiery. To profesjonalna linia kosmetyków używanych przez stylistów w salonach fryzjerskich, które teraz w domu może mieć każda kobieta i każdy mężczyzna.

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Togethair

Koniecznie odwiedźcie naszego Instagrama, tam codzienna dawka nowych inspiracji. Instagram Togethair Poland

Nagranie odbyło się w: American Dreams health & beauty oraz Białczańskich Bacówkach które serdecznie polecamy.

W projekcie udział wzięli:

Dream Team, czyli Mateusz Kiszela i Paweł gdulski- wypstrykali ponad 300 zdjęć i nakręcili ponad 60 min materiału, nie mieli z nami łatwo. Czarująca uśmiechem, modelka Beata Niżnik oraz elegancki i skromny model Paweł Chowaniec bez zarzutów prezentowali produkty marki. O naturalny makijaż, pudrując noski zadbała Paulina Makuch Borowicz, oryginalne stylizacje przygotował sklep Stylove Fashion. Paulina Serwin sprawiła, że modele czuli się niczym hollywoodzkie gwiazdy, tworząc najpiękniejsze naturalne fryzury. Pożary gasili - Waldemar X, Bartłomiej Pająk i Karolina Ferko, ponadto dbali o wyjątkowe kadry, niebanalne ustawienia, scenografię, komfort ekipy na planie i dobry nastrój.

#togethair #naturalnekosmetykidowłosów #kosmetykidowłosów #grupalok #centrumlok #włosy #Backstage

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się