Siedziba firmy: Centrum LOK fryzjerstwo i kosmetyka Skałka 1, 34-424 Zaskale

tel: 18 27 555 59 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 7:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00. Zapraszamy!

Numery wewnętrzne

  • fryzjerstwo i kosmetyka wew. 21 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dystrybucja wew. 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • marketing wew. 23 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • sklep Le Cosmetique wew. 24 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • magazyn wew. 25 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • księgowość wew. 26 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Captcha
Invalid Input
Musisz zaakceptować politykę prywatności oraz regulamin.

Jeśli szukasz danych teleadresowych innego oddziału na terenie kraju, sprawdź mapę Grupy Centrum LOK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się