Marka - logo

Gordon - Męski świat

Nea SPA
Marka z misją

Twarzą w twarz ze współczesnym mężczyzną, aby stworzyć nową koncepcję piękna poza sztywnymi stereotypami. Nowe doświadczenie kosmetyczne, które poznasz dzięki liniom produktów poświęconych codziennej rutynie kosmetycznej. Bogate formuły z ekstraktami organicznymi opracowane w celu spełnienia wymagań nawet najbardziej wrażliwych skór ciała, twarzy i włosów.

 
Męski świat pielęgnacji

Marka stworzona z angielską precyzją i starannością, skierowana do męskiej strony publiczności. Dedykowana Panom dbającym o siebie, kondycję ciała i pielęgnację. Stworzona z myślą o wyjątkowym stylu i elegancji. Odpowiadająca na potrzeby mężczyzn, dbająca o wrażliwą skórę, idealna dopasowana pielęgnacja, nawet dla tych najbardziej wymagających. A to wszystko w oryginalnych, luksusowych opakowaniach – odkryj przyjemność codziennej pielęgnacji z marką Gordon.

Nea SPA
Nea SPA
Szeroka gama produktów

Marka Gordon oferuje szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji dla mężczyzn, m.in.: pomady do brody, żele do mycia twarzy, pianki do golenia, wody po goleniu i wiele więcej. Gama uzupełniona jest ponadto serią maszynek do golenia, do strzyżenia włosów, depilatorów i profesjonalnych narzędzi dla fryzjerów i barberów.

GORDON - męska pielęgnacja

Gordon to luksusowe kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn do codziennego stosowania. Centrum LOK oferuje Państwu szereg produktów dla salonów fryzjerskich oraz barberskich. Czego pragniemy? Zbudować z Państwem sieć prestiżowych salonów, w których wszystkie zabiegi – poczynając od koloryzacji, poprzez rytuały pielęgnacyjne i lecznicze, na stylizacji kończąc, spełniać będą najwyższe standardy i funkcjonować w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się