Akademia - Centrum LOK

Nowy wymiar fryzjerstwa!

Fryzjerstwo to zawód wypływający z pasji, miłości po piękna wyrażonego w perfekcyjnie dobranych kolorach i proporcjach, a także bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina mody. Wymaga stałego samodoskonalenia, śledzenia trendów i wreszcie ogromnej kreatywności, która prowadzi do wykształcenia niepowtarzalnego stylu. Dzięki odpowiedniemu nastawieniu, które staramy się wykształcić u uczestników naszych szkoleń, fryzjerstwo przestaje być jedynie pracą i zmienia się prawdziwą przygodę!

Akademia Centrum LOK to osiem w pełni wyposażonych stanowisk warsztatowych, sala konferencyjno-pokazowa i przede wszystkim zespół szkoleniowy, tworzony przez wybitnych polskich fryzjerów. Działamy według prostej zasady: miejsce + ludzie = rozwój.

Akademia dla ambitnych fryzjerów

Akademia Centrum LOK ma za zadanie szkolić młodych ambitnych stylistów, poszerzać ich warsztat pracy, aby w przyszłości mogli dołączyć do grona najlepszych w tym fachu. Doświadczonym fryzjerom proponuje zarówno doskonalenie technik, jak i prezentację wszelkich nowości w strzyżeniach, koloryzacji i stylizacji.

Współpracujemy z najlepszymi włoskimi markami takimi jak: Togethair, Vitality’s czy BabyLiss PRO spełniającymi wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa, zarówno dla fryzjera, jak i jego klienta.

 
  • 1
  • 2
  • 3

Osiem komfortowych i eleganckich stanowisk, z dużymi lustrami, które zapewnią ci pełną wygodę i najwyższy standard pracy. Przestronna, jasna i dobrze oświetlona przestrzeń salonu sprawi, że nauka w nim, stanie się czystą przyjemnością!

  • 1
  • 2
  • 3

Najwyższej jakości kosmetyki do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji, znakomitych włoskich marek, takich jak EUPHYTOS, Togethair i Vitality’s, zawsze pod ręką, do Twojej pełnej dyspozycji! U nas nauczysz się pracować na profesjonalnych produktach spełniających wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się