Marka - logo

Belleco Cosmetics

Belleco
Belleco – moc naturalnych protein

Belleco to marka znana z owocowego zastrzyku witaminowego dla włosów oraz proteinowego prostowania i botoxu. To specjalistyczna, innowacyjna linia kosmetyków chrakteryzująca się wykorzystaniem organicznych składników pochodzenia naturalnego – głownie cytryny i jagody oraz koksa i ananasa, które mają właściwości silnie regenerujące, nawilżające, wygładzające. Marka szczególnie polecana dla osób ceniących sobie naturalne rozwiązania.

 
Nanoplastia – konkurencja dla keratynowego prostowania włosów

Ostatnimi czasu na popularności zaczęła zyskiwać nanoplastia, czyli organiczne prostowanie włosów wykorzystujące proteiny. Oparta na kwasach i wyciągach roślinnych formuła zabiegu wypełnia ubytki we włosach regenerując uszkodzone wiązania i jednocześnie mocno uelastyczniając włos. Dodatkowo domyka łuskę włosa oraz nadaje piękny naturalny połysk. Zabieg wykonywany jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich, dystrybuujących produkty marki Belleco.

Nea SPA
Nea SPA
Domowa pielęgnacja włosów

Marka Belleco Professional Cosmetics stworzyła także linię produktów do stosowania w domu, aby na dłużej podtrzymać efekty zabiegu prostowania lub botoxu wykonywanego w salonie fryzjerskim. Szampon i odżywka Mango są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów. Produkty poprawiają teksturę włosa, nadają im połysk i jedwabistą miękkość. Do kupienie w salonach dystrybuujących kosmetyki do Belleco – zapytaj swojego stylistę o szczegóły.

Belleco Professional Cosmetics

Belleco to marka z ogromnym potencjałem, której siła tkwi w naturalnych składnikach i proteinach. Centrum LOK zaopatruje salony fryzjerskie i kosmetyczne, które stawiają na sprawdzone kosmetyki i innowacyjne metody. Czego pragniemy? Zbudować z Państwem sieć prestiżowych salonów, w których wszystkie zabiegi – poczynając od koloryzacji, poprzez rytuały pielęgnacyjne i lecznicze, na stylizacji kończąc, spełniać będą najwyższe standardy i funkcjonować w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się