Marka - logo

Le Cosmetique

Le Cosmetique
Le Cosmetique - marka z serca Podhala

Marka, której historia rozpoczęła się w 2011 roku w samym sercu Podhala. Le Cosmetique - łącząc w sobie najlepsze rodzime tradycje z europejskimi standardami, staje się mocną konkurencją dla innych przedstawicieli branży fryzjersko-kosmetycznej. Proponując szeroką gamę produktów - atrakcyjnych zarówno pod względem jakości, jak i ceny, z sukcesami podbija polski rynek.

 
Le Cosmetique - w służbie fryzjerowi

Osiem linii produktów otwiera przed specjalistami nowe możliwości i jest gotowych, by sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających! Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji są wyrazem doskonałego balansu między tradycją – wyrażoną w składnikach i innowacyjnością, czyli zastosowaniem nowoczesnych technologii. Specjalistyczna odzież i akcesoria, zapewniają przedstawicielom branży hair & beauty bezpieczeństwo i komfort codziennej pracy.

Le Cosmetique
 
Le Cosmetique
Le Cosmetique – inspiracje naturą

Wybierz się z nami na spacer po tatrzańskich lasach… W drogę, która podążyliśmy w poszukiwaniu inspiracji do stworzenia produktów kryjących w sobie ideę wolności i radości ze spotkania z naturą. Pod hasłem „pielęgnacja z serca Podhala”, marka Le Cosmetique promuje rodzime produkty o europejskiej jakości.

Le Cometique – specjalnie od Centrum LOK

Le Cosmetique? Aż ciężko wyrazić czym dla nas jest! To w końcu pierwsza marka, której jesteśmy właścicielem! To produkty, w które włożyliśmy całe serce i mnóstwo energii. Wszystko z myślą o ambitnych fryzjerach. To nasze wspólne dziecko. W jakich salonach widzimy produkty Le Cosmetique? We wszystkich miejscach, gdzie ponad wszystko ceni się komfort pracy i stawia na lokalne produkty!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się