Kariera / praca

Jeśli pragniesz pracować w miejscu gwarantującym swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług, stawiającym na ludzi ambitnych, dbających o stały rozwój zawodowy.

Dołącz do naszego zespołu!

Niech praca w Centrum LOK stanie się drogą do realizacji Twoich ambicji zawodowych! Poszukujemy osób o wysokich aspiracjach, pragnących pracować w profesjonalnym zespole, tworzonym przez ludzi połączonych wspólną pasją i celami. W każdym dziale oferujemy wysoki komfort pracy oraz narzędzia, dzięki którym stanie się ona bardziej wydajna i satysfakcjonująca.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

  • 01. Opiekun handlowy marki Togethair

Poszukujemy osób zmotywowanych, ukierunkowanych na sukces, otwartych, potrafiących zbudować pozytywną relację z klientem. Firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego poszukujemy osób, które pragną na długo związać swoją karierę z Centrum LOK i aktywnie uczestniczyć w budowaniu najwyższych standardów i pozytywnego wizerunku firmy. CV prosimy wysyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się