Witaj w Centrum LOK - Centrum zaopatrzenia fryzjerstwa i kosmetyki

Wybierz się z nami podróż do świata profesjonalnego fryzjerstwa i kosmetologii. Centrum LOK to firma z samego serca Podhala, zawsze otwarta na Twoje potrzeby. Tym co nas charakteryzuje jest jakość i rzetelność. Dobry kontakt z klientem wymaga spełniania Jego oczekiwań w kwestii zapotrzebowania na produkty, a także wykwalifikowanej obsługi i doradztwa. Na taką możesz liczyć zarówno podczas wizyt w siedzibie firmy, jak i podczas odwiedzin opiekunów handlowych.

Centrum LOK jako hurtownia fryzjersko-kosmetyczna

stawia na rzetelność i szybką realizację zamówień. Regularne wizyty naszych przedstawicieli handlowych w Państwa salonach, zapewniają dostawę niezbędnych produktów w planowanym terminie, dając tym samym poczucie bezpieczeństwa. Pragniemy, aby charakterystyczne czerwone fale widniejące na wszystkich samochodach naszej floty jednoznacznie kojarzyły się Państwu z jakością i niezawodnością oraz podążaniem z duchem czasu.

Centrum LOK otwiera przed Państwem rozległy system korzyści! Pojawiające się regularnie promocyjne Gazetki Fryzjerskie dają szanse na dokonanie zakupów w atrakcyjnych cenach, a pakiet lojalnościowy w formie Katalogu LOK Premium i Aplikacji LOK Premium pozwala nam nagradzać oddanych klientów za wszystkie dokonane zakupy!

Rozwój Centrum LOK.

 • 2005 - W sercu Podhala rodzi się myśl o stworzeniu firmy, zaopatrującej fryzjerów w profesjonalne kosmetyki, sprzęt i akcesoria. Wcielamy myśl w życie i od tej pory dynamicznie się rozwijamy!
 • 2007 - 17 sierpnia rejestrujemy hurtownię fryzjerską pod nazwą LOK. Wdrażamy swoje pierwsze serwisy internetowe.
 • 2008 - Zdobywamy rynek fryzjerski na terenie południowej Polski jako dystrybutor marki Vitality's. Pierwsze gazetki fryzjerskie trafiają w ręce naszych klientów.
 • 2009 - Robimy ukłon w kierunku klienta detalicznego, otwierając pierwszy z sieci sklepów Le Cosmetique w Nowym Targu.
 • 2010 - Zdobywamy prestiżową nagrodę - Mercedesa Smart, podczas 20-lecia Adrion Trade, jako najlepszy dystrybutor w Polsce! To także rok narodzin marki Le Cosmetique, która zaopatruje zaopatrują fryzjerów w rodzime produkty o europejskiej jakości.
 • 2011 - Marka EUPHYTOS rozpoczyna podbój polskiego rynku. Powstaje koncepcja LOK Hair Style czyli pokazów fryzjerskich prezentujących najnowsze europejskie trendy w koloryzacji, strzyżeniach i stylizacji włosów. Do najważniejszych wydarzeń z cyklu należą: „Piknik Country”, Pokaz w Wiśle, Pokaz w karczmie „Zadyma” z grupą TCT. Wdrażamy pionierski system lojalnościowy dla fryzjerów - LOK Premium.
 • 2012 - Otwieramy dział kosmetyczny, robiąc ukłon w kierunku salonów piękności oraz obiektów SPA & Wellness. EUPHYTOS Angel Show z Robertem Wypychem robi furorę na targach w Sosnowcu.
 • 2013 - Pierwszego lipca kładziemy kamień węgielny pod nowe Centrum LOK na Zaskalu. Wzbogacamy dział kosmetyczny o naturalne kosmetyki do twarzy i ciała, marki Verattiva. Przekazujemy na rzecz wychowanków domu dziecka w Zakopanem 4 500 zł zebrane podczas licytacji kubków na pokazie fryzjerskim w Wiśle. Oddajemy w ręce klientów pierwsze gazetki kosmetyczne.
 • 2014 - Otwieramy własną ekspozycję podczas targów fryzjersko-kosmetycznych w Sosnowcu prezentując marki EUPHYTOS, Le Cosmetique oraz Verattiva. Organizujemy imprezę Party with Nature. Organizujemy I Międzynarodowe Seminarium EUPHYTOS w Weronie, połączone z pokazem zespołu fryzjerskiego Renato Candian. Rozpoczynamy szkolenia kosmetyczne.
 • 2015 - Organizujemy I POKAZ EUPHYTOS Italy z Luca Lonardi oraz warsztaty z koloryzacji Nabe pod okiem mistrza. Przechodzimy transformację w Centrum LOK, kompleksowo zaopatrujące salony fryzjerskie i kosmetyczne. Zmieniamy logo i identyfikację wizualną firmy i otwieramy nową siedzibę na Zaskalu. Główna siedziba firmy to aż 1300 mkw powierzchni użytkowej: ekskluzywny sklep z ekspozycją mebli, sala konferencyjna, akademia EUPHYTOS z ośmioma nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi stanowiskami, biura marketingu, księgowości i zarządu. W ciągu 10 lat z małej, lokalnej hurtowni przekształcamy się w nowoczesne centrum zatrudniające 18 osób w 3 oddziałach.
 • 2016 - Zostajemy wyłącznym importerem włoskiej marki TOGETHAIR. Otwieramy Akademie Centrum LOK.
 • 2017 - Zostajemy wyłącznym importerem marki NEA SPA. Rozwijamy program edukacyjny Akademii LOK angażując nowe twarze – Beatę Bromboszcz, Lucjana Szajbela i Olgę Sobocińską.
Dla fryzjera. Dla Kosmetologa.

Znakiem rozpoznawczym współczesnej kobiety i jej najlepszą wizytówką jest zadbany wygląd. A gdzie zadba o niego lepiej, niż podczas wizyty w salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym, czy SPA?

Fryzjerstwo i kosmetyka to zawody wypływające z pasji, uwielbienia piękna i mody, dobrego smaku i stylu. Aby w pełni rozwinąć skrzydła i odnieść sukces, stylista włosów, czy urody potrzebuje jednak odpowiednich narzędzi… I właśnie tutaj rozpoczyna się rola Centrum LOK – jako firmy, która stawia sobie za główny cel, sprostać oczekiwaniom profesjonalistów!

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

Jako pierwsze nasuwają się oczywiście wysokiej jakości kosmetyki, sprzęt i akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne. To one stanowią o wygodzie i jakości pracy. Szeroki wybór profesjonalnych produktów dostępnych w naszym asortymencie, z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Równie ważny jest wizerunek salonu oraz jego wyposażenie. W siedzibie Centrum LOK w Zaskalu, znajdziesz największą na Podhalu ekspozycję mebli i sprzętu fryzjerskiego oraz kosmetycznego! A w dziale marketingu ustalą strategię promocji i stworzą oprawę wizualną dla Twojego salonu lub gabinetu.

Jednak najważniejszy w drodze do osiągnięcia sukcesu jest rozwój zawodowy. Dlatego otworzyliśmy do Państwa dyspozycji Centrum Szkoleniowe , gdzie odbywać się będą warsztaty, sympozja i pokazy fryzjerskie i kosmetyczne pod okiem najlepszych specjalistów oraz stylistów z branży. Bogaty program szkoleń o zróżnicowanej tematyce i poziomie pozwoli uzupełnić i pogłębić wiedzę oraz zapoznawać się z bieżącymi trendami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się