Marka - logo

Fascinelle - koloryzacja

Fascinelle
O marce

Włoska marka, na rynku znana już od ponad 20 lat. Ciesząca się sporym zaufaniem. Łączy innowację, nowoczense technologie i profesjonalną wiedzę. Specjalizuje się w produktach przeznaczonych do koloryzacji włosów. Na przestrzeni ostatnich lat stworzyła bogatą gamę intensywnych, trwałych kolorów. Farby od Fascinelle zapewniają całkowitą ochronę włosów podczas koloryzacji, pozostawiając je nawilżone i lśniące.

 
Farby do włosów Fascinelle

Oferta podzielona jest na 3 segmenty:

  • pielęgnacja: gama produktów ukierunkowanych na określone rodzaje włosów, która poprawia i przywraca równowagę skóry głowy i włosów, opiera się na najnowszych badaniach dotyczących pielęgnacji włosów.
  • koloryzacja: seria wspaniałych odcieni zapewniających żywy i intensywny odcień przy całkowitej ochronie włosów.
  • stylizacja: kosmetyki umożliwiając stworzenie wyjątkowej fryzury, tworząc stylowe wykończenie i długotrwałe utrwalenie.
Fascinelle
Fascinelle
Gwarancja jakości

Farmen, to firma specjalizująca się w koloryzacji włosów oraz innych zabiegach. Facielle jest jedną z marek kosmetycznych uznanych przez Farmen. Świadczy to o bardzo dobrym składzie kosmetyków, wysokiej skuteczności, efektywności, jakości i profesjonalnej obsłudze.

Fascinelle - koloryzacja

FASCINELLE to marka specjalizująca się w profesjonalnych farbach do włosów. Centrum LOK jest jednym z nielicznych dystrybutorów tej marki w Polsce. Wybierz farby, którym zaufały miliony specjalistów. Czego pragniemy? Zbudować z Państwem sieć prestiżowych salonów, w których wszystkie zabiegi – poczynając od koloryzacji, poprzez rytuały pielęgnacyjne i lecznicze, na stylizacji kończąc, spełniać będą najwyższe standardy i funkcjonować w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się