Marka - logo

Vitality's

Vitalitys
Vitality's - włoska energia i styl

Wszystko zaczyna się od nazwy, łączącej w sobie nierozerwalnie włoskie pojęcie do piękna i mody. Co oznacza Vitality’s? VITA - Wyraża energie życiową, która niesie ze sobą otwartości na innowacje i nowe technologie. ITALITY - „Włoskie do kwadratu” – to co sprawia, że Włochu i Włosi są najbardziej znani na świecie pod względem dobrego gustu i stylu. ‘S: Coś ekskluzywnego, coś co posiadamy tylko my, co zakodowane jest w naszym DNA i pozwala nam się wyróżnić spośród innych rodzin produktów.

 
Vitality’s – włoskie do kwadratu!

Włochy zawsze znajdowały się w pierwszym rzędzie, jakby na ostrzu noża, w kilku sektorach, od samochodów po modę, od technologii po styl i design. Dzięki swojej wieloletniej tradycji, stworzyły nowe pojęcie biznesu i innowacji, z którego mogą korzystać przyszłe pokolenia. Vitality’s znajduje się na szczycie włoskich produktów rodzimych w sektorze kosmetycznym.

Vitalitys
 
Vitalitys
Vitality’s – kolor, kształt, pielęgnacja

Kolor jest naszą siłą. Nasze produkty są unikatowe i ekskluzywne dzięki doskonałej jakości zastosowanych formuł i nieskończonej wręcz ilości odcieni. Kształt - od kręconych po proste, produkty stworzone przy użyciu najnowszych technologii i dogłębnych badań, aby sprostać wymaganiom stylistów włosów. Zabiegi - wejdź do świata, w którym niepodzielnie króluje relaks i dobre samopoczucie. Świata produktów, rytuałów oraz zabiegów, które przekształcą twój salon w prawdziwe SPA.

Vitality’s – energia i dynamiczny rozwój!

Vitality’s to niezwykle bogata w produkty i dynamicznie rozwijająca się włoska marka. Już od 2010 roku mamy zaszczyt być jej dystrybutorem na terenie Małopolski. Jakie salony fryzjerskie widzimy jako naszych partnerów w tej ekscytującej przygodzie? Przede wszystkim takie, które zawsze pragną mieć pełen wachlarz rozwiązań do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Vitality’s to także marka dla osób będących wulkanami energii, ponad wszystko ceniącymi sobie styl i wysoką jakość świadczonych usług.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się