Marka - logo

Togethair

Togethair Finish
New Finish Concept - stylizacja TOGETHAIR

Szesnaście produktów do stylizacji włosów i utrwalania fryzury - idealnych by przeżyć nowe emocje. New Finish Concept to sensualny design, który oddziałuje na dotyk i wzrok, przyjemne i orzeźwiające nuty zapachowe, nieodzowny dotyk „Matki Natury”, dzięki któremu wzniesiesz się na wyżyny kreatywności… godnej owacji na stojąco! To kosmetyki bazujące na Phytokeratin™, które otaczają włosy od samej nasady, pomagając zachować ich naturalny stan.

 
Nabè Hair Color - koloryzacja TOGETHAIR

Kolory zawsze wzbudzają emocje. Zupełnie jak Nabè, żywy, błyszczący, pełen wyrazistych i przyciągających wzrok refleksów. Tylko wprawne ręce stylisty mogą wyjawić każdą możliwą kombinację odcieni. Daj się zainspirować wszystkimi barwami natury. Nabè Hair Color w 100% pokrywa siwe włosy i może je rozjaśnić o cztery, pięć odcieni. Zawiera składnik Chiaprotect bogaty w: proteiny, miedź, cynk, żelazo, omega 3 i 6, witaminy z grupy „B”, witaminy D i E.

Togethair
 
Togethair
NHC SPA Treatments - pielęgnacja TOGETHAIR

Zamknij oczy. Poczuj dawne zapachy i aromaty. Otul się jedwabistym dotykiem… i daj się ponieść emocjom. Rumianek pokrzywa, rzeżucha, migdały, kwiaty hibiskusa, adiantum i owoce cytrusowe. Teraz otwórz oczy. Upojony wrażeniami, napełnij swoje oczy kolorami, odcieniami, refleksami. To Morze Śródziemne, które poprzez swoje sugestywne obrazy, florę i wodę morską, stanowi inspirację dla naszej linii zabiegów do pielęgnacji włosów.

TOGETHAIR w Centrum LOK i Twoim salonie

TOGETHAIR to młoda, prężna włoska marka, która na nowo definiuje pojęcie współczesnego fryzjerstwa. Centrum LOK, jako wyłączny importer na rynku polskim, ma zaszczyt i obowiązek, wdrażać jej filozofię w Państwa salonach. Czego pragniemy? Zbudować z Państwem sieć prestiżowych salonów, w których wszystkie zabiegi – poczynając od koloryzacji, poprzez rytuały pielęgnacyjne i lecznicze, na stylizacji kończąc, spełniać będą najwyższe standardy i funkcjonować w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się