Marka - logo

Puriattivi

Puriattivi
PURIATTIVI Pura Bellezza

Nowa linia kosmetyków BIOLOGICZNYCH, zrodzona z doświadczeń w SPA, oparta na pojęciach CZYSTOŚĆ i FUNKCJONALNOŚĆ. Kompletna linia naturalna i skuteczna w działaniu, dostosowana do różnych potrzeb wszystkich typów skóry. Sekretem jest synergiczna formuła 2 SPECYFICZNYCH KREMÓW i 8 AKTYWNYCH ELIKSIRÓW do wyboru, dla uzyskania rezultatu dostosowanego do potrzeb piękna oraz PRECYZYJNYCH NATURALNYCH OLEJÓW, w trosce o skórę twarzy, ciała oraz włosów.

 
Filozofia piękna i nieskazitelności Puriattivi
  • Surowce z certyfikowanych organicznych upraw
  • Opakowania z surowców odnawialnych
  • AIAB certyfikaty EKO i BIO
  • Odpowiedzialne i zrównoważone badania z poszanowaniem dobra ludzi, zwierząt i środowiska.
Nea SPA
Nea SPA
Równowaga twarzy i ciała

Puriattivi to kompletna i aktywna biologiczna gama produktów do oczyszczania, pielęgnacji i ochrony twarzy, ciała i włosów. Dla nienagannego wyglądu i zdrowej skóry, zastosuj idealne połączenie specyficznych kremów, aktywnych, skoncentrowanych eliksirów oraz olei.

Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała

Wybierz spośród oferty kremów stworzonych z myślą o cerze skórze dojrzałej oraz mieszanej. Dobierz odpowiedni eliksir, spośród 8 dostępnych skoncentrowanych formuł, które odpowiedzą na indywidualne potrzeby Twojej skóry. Dodatkowo oczyść skórę delikatnym peelingiem enzymatycznym lub oczyszczającym żelem, które wspomogą regenerację skóry. Zastosuj tonik i zabezpiecz ciało i włosy odżywczym olejkiem arganowym, konopnym, z orzechów laskowych lub z orzechów makadamia. Rozkoszuj się gładką, świetlistą i odżywioną skórą z pełną gamą produktów PURIATTIVI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się