Wiosenne szkolenia z Centrum LOK i Grupą LOK

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szkolenia, warsztaty i pokazy to podstawa w zawodzie fryzjera i kosmetyczki! Zawsze musisz być otwarty na oczekiwania swoich klientów, a ci uważnie obserwują aktualne trendy – w czasopismach, telewizji czy Internecie. Nie daj się zaskoczyć! To ty masz zaskakiwać! Zacznij dobrze nowy sezon z Centrum LOK i Grupą LOK!

Nadchodzące szkolenia fryzjerskie i kosmetyczne:

29 luty – Centrum LOK - Warsztaty ze stylizacji paznokci – Apricot

Szkolenie Apricot 2020

Szkolenie w Akademii Centrum LOK o tematyce Mix zdobień wiosennych - poprowadzi ambasadorka marki Małgorzata Wysocka odwiedź jej profil na facebooku i wołącz do wydarzenia!

Informacje: Anna Żółczyńska-Kotaba tel: 734 185 757
Miejsce: Akademia Centrum LOK


1 marca - Venus – warsztaty fryzjerskie Master of color Togethair

Szkolenie Venus Kielce 2020

Warsztaty z zakresu koloryzacji Togethair Nabe i Orange oraz tonowania blondów z trenerem marki Mateo Dobraczyńskim i dystrybutorem marki hurtownią Venus w Kielcach. Dodatkowo wtajemniczymy uczestników w tajniki zastosowania zabiegu 3D Bond Therapy.

Informacje: +48 667 727 494
Miejsce: Alter Ego - Sienkiewicza 4, Kielce8 marca - Centrum LOK - szkolenie warsztatowe Vitality’s

Szkolenie Vitalitys 2020

Instruktor marki - Marta Tylka wprowadzi Państwa do świata tradycyjnej koloryzacji Vitality’s - ART oraz TONE. Co w temacie? Sekrety perfekcyjnego tonowania blondów, prawidłowa diagnoza włosa, dobór odpowiednich produktów, pielęgnacja szyta na miarę - EPURA.

Informacje/rezerwacje: 696 961 152
Miejsce: Akademia Centrum LOK21 marca - Centrum LOK – warsztaty fryzjerskie z upięć

Szkolenie Babyliss PRo 2020

Najmodniejsze stylizacje na nadchodzący sezon, techniki upięć krok po kroku z Daryą Uskumbaevą. Warsztaty w akademii Centrum LOK rozpoczną się o godzinie: 14:00.

Informacje/rezerwacje: 696 961 152
Miejsce: Akademia Centrum LOK


22 marca - Nosalowy Dwór - pokaz koków i upięć

Szkolenie Babyliss PRo 2020

Największy pokaz z koków i upięć w nadciągającym sezonie, organizowany przez Centrum LOK i markę BaByliss PRO. Gwiazdą show będzie Darya Uskumbaeva - stylistka fryzur, wizażystka renomowanych salonów „MAY” w Sankt Petersburgu. Jest nie tylko fantastyczną stylistką, ale również mistrzem oraz trenerem studentów Akademii fryzjerskiej „MAY" oraz ambasadorem marki BaBylissPro!

Zobacz wydarzenie! na facebooku.
Informacje/rezerwacje: 696 961 152
Miejsce: Nosalowy Dwór**** - Zakopane


23 marca - Centrum LOK – warsztaty fryzjerskie z upięć

Szkolenie Babyliss PRo 2020

Najmodniejsze stylizacje na nadchodzący sezon, techniki upięć krok po kroku z Daryą Uskumbaevą. Warsztaty w akademii Centrum LOK rozpoczną się o godzinie: 9:00.

Informacje/rezerwacje: 696 961 152
Miejsce: Akademia Centrum LOK29 marca – Wellmar – warsztaty fryzjerskie Color Enter

Warsztaty Togethair Color Enter z Mateo Dobraczyńskim dla klientów firmy Wellmar . Pierwszy stopień wtajemniczenia. Spotkanie dające możliwość poznania tajemnic koloryzacji marki Togethair. Uczestnicy poznają metody prawidłowego nakładania farby, łączenia kolorów i pracy na kole barw. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwala skutecznie radzić sobie z problemami koloryzacji i lepiej wykorzystywać posiadane umiejętności.

Informacje/rezerwacje: 509 263 444

Udostępnij na: