Warsztaty w Częstochowie - Hi Hair

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 grudnia odbyło się ostatnie tegoroczne fryzjerskie szkolenie warszatowe dla klientów dystrybutora marki Togethair – firmy Hi Hair z Częstochowy.

Hi Hair Częstochowa - szkolenie fryzjerskie Nabe, O-RANGE, 3D BOND

1 grudnia odbyło się ostatnie tegoroczne szkolenie dla klientów dystrybutora marki Togethair – firmy Hi Hair z Częstochowy. Fryzjerzy pod okiem Mateo Dobraczyńskiego poznawali tajniki koloryzacji Nabe i O-RANGE z zastosowaniem 3D Bond. Miała także miejsce prezentacja krok po kroku nowego zabiegu i wprowadzenie w nowe zimowo-wiosenne trendy w strzyżeniach!

W pierwszej części spotkania tradycyjnie została omówiona oferta marki Togethair, a następnie w formie warsztatów przygotowane zostały koloryzacje zaplanowane wcześniej wspólnie z trenerem – Mateo Dobraczyńskim. Fryzjerzy z Częstochowy i okolic poznali krok po kroku nowość w ofercie Togethair – zabieg 3D BOND, prawdziwy hit jeżeli chodzi o coraz popularniejsze zabiegi działające na zasadzie naturalnego botoxu dla włosów.

Druga cześć spotkania w całości poświęcona została trendom w strzyżeniach na sezon zima- wiosna. Wszystkie przygotowane propozycje zostały szczegółowo omówione i objaśnione pod kątem zastosowanych technik.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom warszatów oraz firmie Hi Hair za profesjonalną organizację spotkania. Do zobaczenia podczas kolejnych spotkań, już w nowym roku 2020 i w waszych salonach!

Udostępnij na: