Chmarzyńska-Głodek & Szajbel Trendy jesień/zima

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 września w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pokazowe typu look and learn zorganizowane przez dystrybutora marki TOGETHAIR – hurtownię fryzjerską JOY. Grupa fryzjerów miała okazję zapoznać się najnowszymi trendami w strzyżeniach i koloryzacji oraz stylizacji męskiej.

Szkolenie poprowadzili Małgorzata Chmarzyńska-Głodek – ekspert w dziedzinie koloryzacji TOGETHAIR oraz Lucjan Szajbel – barber, mistrz fryzjerski i ekspert w dziedzinie stylizacji męskiej. Szkolenie było dla wszystkich niesamowitym przeżyciem, ponieważ było to pierwsze tak duże spotkanie z marką TOGETHAIR w tym rejonie Polski!

Zaprezentowane zostały trzy linie marki – New Finish Concept – stylizacja i utrwalenie fryzury, Nabe Hair Color - naturalna koloryzacja oraz NHC SPA Treatments – zabiegi pielęgnacyjne. Małgorzata i Lucjan, przygotowali na scenie 2 koloryzacje, 3 strzyżenia damskie, stylizację barberską oraz upięcie, wszystko według bieżących trenów w branży hair & beauty.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń na ostatni kwartał 2017 roku! Będzie się działo!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się