Togethair na targach "Warsaw Gift & Deco Show"

Oceń ten artykuł
(1 głos)

24-26 maja 2019 marka naturalnych kosmetyków #TOGETHAIR po raz pierwszy pokazała swoje siły na Targach Warsaw Gift and Deco Show w strefie EKOPIĘKNO w Ptak Warsaw Expo.

Targi Warsaw Gitt and Deco Show

Targi zgromadziły tysiące osób w dwóch halach, gdzie można było znaleźć wszystko na prezent. Cóż bardziej ucieszy kobietę niż zdrowe i piękne włosy? Zresztą nie tylko kobietę! Jeśli dodać do tego naturalny charakter produktów TOGETHAIR oraz nieprzemijająco modną, od kilku sezonów, stylistykę eco, wpasowały się one znakomicie zarówno w przestrzeń ekspozycyjną jak i zamiłowania odwiedzających.

Na stoisku zaprezentowaliśmy wszystkie dostępne linie - pielęgnacyjną, do stylizacji, oraz dwie linie do koloryzacji. Przyciągało ono uwagę zielenią - bujnymi żywymi roślinami. Co warto dodać, było to jedyne stoisko z profesjonalnymi kosmetykami do włosów!

Odwiedź oficjalną stronę marki Togethair

W piątek Mateo Dobraczyński

instruktor marki TOGETHAIR prowadził konsultacje z fryzjerami, a wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z jego porad i wskazówek. Przez całe trzy dni nie zabrakło ciekawostek, darmowych próbek kosmetyków dla zwiedzających targi oraz konkursów z nagrodami. Prowadziliśmy również sprzedaż produktów. Przygotowaliśmy specjalne atrakcje z okazji Dnia Matki, który wypadał w ostatni dzień ekspozycji. Stanowisko odwiedziły dwie ambasadorki Le Cosmetique, oficjalnego sklepu internetowego marki Togethair.

To było nowe fantastyczne doświadczenie! Mamy nadzieję, że poprzez wyście do szerszej publiczności, zostaniemy zapamiętani również w stolicy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów za zainteresowanie i do zobaczenia przy kolejnych okazjach!

Pamiętajcie! Nasze produkty znajdziecie w sklepie internetowym lecosmetique.pl, a profesjonalistów zachęcamy do odwiedzenia zakładki dystrybucja, gdzie znajdą kontakt do wszystkich dystrybutorów marki w Polsce.

Udostępnij na:

Google+