Szkolenia fryzjerskie Togethair 2023

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Rozwijaj się zawodowo z Akademią Togethair!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia od podstaw dla fryzjerów, pokazy fryzjerskie, szkolenia wprowadzające do marki Togethair, szkolenia z koloryzacji, ze strzyżeń damskich, a nawet szkolenia i pokazy barberskie! W naszej ofercie znajdziesz najlepsze szkolenia dla fryzjerów z zakresu najmodniejszych koloryzacji i stylizacji włosów na pierwszą połowę 2023 roku! Szkolenia fryzjerskie odbywają się na terenie całej Polski. Wybierz lokalizację, która Cię interesuje, skontaktuj się z Opiekunami Handlowymi i zapisz się na szkolenie fryzjerskie już teraz!

Do naszych szkoleniowców należą wybitni fryzjerzy, pasjonaci i eksperci, którzy otworzą przed Tobą nowy wymiar profesjonalnego i przyjemnego fryzjerstwa. Poznaj ich technikę, odkryj ciekawe triki i rozwiązania, które ułatwia Ci pracę i pomogą zdobyć nowych klientów. Rozwijaj się z marką Togethair i grupą LOK!

29.01 - Damian Trendowicz, ABC Togethair, Będzin

Szkolenie ABC Togethair to propozycja dla wszystkich fryzjerów, którzy rozpoczynają swoją drogę z marką Togethair. To szkolenie będzie idealne, jeżeli chcesz poznać produkty marki Togethair od podstaw lub jeżeli zmieniłaś markę fryzjerską i potrzebujesz wszystkiego się dowiedzieć. Szkolenie poprowadzi Damian Trendowicz - edukator marki Togethair, na co dzień właściciel salonu fryzjerskiego. Szkolenie odbędzie się w Będzinie. Zgłoszenia możesz dokonać u Opiekunów Marki Togethair.

Damian Trendowicz - Szkolenia Togethair

29.01 - Patryk Domoń, ABC Togathair, Szydłowiec

Szkolenie wprowadzające w markę Togethair to nasza odpowiedź na potrzeby fryzjerów rozpoczynających swoją przygodę z marką Togethair. Podczas tego szkolenia poznasz wszystkie zagadnienia związane z produktami marki Togethair i prawidłom korzystaniu z nich. Omówiona zostanie koloryzacja, pielęgnacja i sposoby krycia. Szkolenie poprowadzi nasz edukator Patryk Domoń, znany ze swojej precyzyjności i spektakularnych metamorfoz. Szkolenie odbędzie w Szydłowcu. Zgłoszenia możesz dokonać u Marka Bierońskiego. Zgłoś się i poznaj Togethair.

Patryk Domoń - Szkolenia Togethair

05.02 - Mateusz Ośka, ABC Togathair, Skawina

Szkolenie wprowadzające w markę Togethair to nasza odpowiedź na potrzeby fryzjerów rozpoczynających swoją przygodę z marką Togethair. Podczas tego szkolenia poznasz wszystkie zagadnienia związane z produktami marki Togethair i prawidłom korzystaniu z nich. Omówiona zostanie koloryzacja, pielęgnacja i sposoby krycia. Szkolenie poprowadzi nasz edukator Mateusz Ośka - edukator marki Togethair, którego znakiem rozpoznawczym są niesamowite koloryzacje, stylizacje i złote akcesoria fryzjerskie. Szkolenie odbędzie w Skawinie. Zgłoszenia możesz dokonać u Darii Dziechciarz-Gładki.

Mateusz Ośka - Szkolenia Togethair

15.02 Damian Trendowicz, strzyżenia damskie, Zaskale

Zapraszamy Cię na szkolenie ze strzyżeń damskich, które odbędzie się w Zaskalu w siedzibie Centrum LOK. Szkolenie obejmuje podstawy strzyżeń damskich, a poprowadzi je Damian Trendowicz, profesjonalista, który z determinacją dąży do wytyczonych się celów i pasjonat, dla którego szkolenia i ciągły rozwój są niezwykle ważne, dlatego sam często odwiedza Akademię Vidal Sassoon w Londynie.

Damian Trendowicz - Szkolenia Togethair

Józef Furczoń - 696 961 152

 • Józef Furczoń - 696 961 152
 • Marcin Andrukiewicz - 692 474 525
 • Daria Dziechciarz-Gładki - 662 070 914
 • Adam Maślanka - 660 509 203
 • Paweł Nowak - 606 804 524
 • Jakub Adamka - 602 785 930
 • Anna Antończak - 692 474 117

19.02 Jakub Mucha, Patryk Gryszczyk, Pokaz barberski Babyliss & Togethair, Zaskale

Na tym pokazie nie może Cię zabraknąć, jeżeli w Twoim salonie proponujesz usługi barberskie! Pokaz poprowadzą Jakub Mucha oraz Patryk Gryszczyk, którzy zaprezentują nowoczesne techniki oraz klasyczne rozwiązania. Jakub i Patryk zaprezentują Ci, jak perfekcyjnie stylizować brodę i zarost. Instruktorzy podczas pokazu będą pracować na narzędziach marki BaByliss Pro oraz kosmetykach do stylizacji marki Togethair. Zgłoszenia na Pokaz możesz dokonać w siedzibie Centrum LOK lub u Opiekunów Handlowych Marki Togethair.

Babyliss - Szkolenia Togethair

Patryk Gryszczyk – ponad 10 lat temu rozpoczął swoją przygodę z fryzjerstwem. Najlepiej odnajduje się w klasycznych fryzurach, ale new schoolowe cięcia również są obecne w jego pracy. Szkolenia prowadzi w sposób w jaki sam chciałby być uczony. Ale sam również ciągle doskonali swój warsztat, szkolił się m.in. w THE OLD SCHOOL BARBER ACADEMY – Schorem, u Dennisa Da Costa, Dimy Bolotova, Lukae Dolan, Paula Taylor-Clinch.

Jakub Mucha – od 28 lat pracuje w zawodzie fryzjera, a od 23 lat prowadzi własny salon w Gorlicach. Brał udział w Mistrzostwach Polski fryzjerów. Szkolił się w wielu akademiach fryzjerstwa i barberingu i nadal doskonali swój fach. Przez wiele lat wyszkolił w swoim salonie dziesiątki młodych fryzjerów. Od kilku lat jest ambasadorem marki BaBylissPRO, prowadząc szkolenia i warsztaty.

Zgłoszenia na Pokaz Barberski w Zaskalu przyjmują:

 • Józef Furczoń - 696 961 152
 • Marcin Andrukiewicz - 692 474 525
 • Daria Dziechciarz-Gładki - 662 070 914
 • Adam Maślanka - 660 509 203
 • Paweł Nowak - 606 804 524
 • Jakub Adamka - 602 785 930
 • Anna Antończak - 692 474 117

19.02 - Paulina Serwin, Perfect Togethair, Rzeszów

Perfect Togethair to kontynuacja i zarazem najbardziej zaawansowany etap cyklu szkoleń przedstawiający jeszcze więcej rozwiązań dla świadomie pracujących fryzjerów chcących tworzyć jeszcze bardziej spektakularne metamorfozy. Najbardziej zaawansowany etap szkoleń z marką Togethair skierowany jest do tych fryzjerów, którzy mają za sobą ABC Togethair oraz Blond Togethair. Podczas tego szkolenia omówione zostaną takie zagadnienia, jak rozjaśnianie global, highlights oraz backcoming oraz wiele więcej. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, a poprowadzi je Paulina Serwin - edukator marki Togethair.

Paulina Serwin - Szkolenia Togethair

12.03 Matusz Ośka, upięcia okolicznościowe, Kraków

W marcu zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe szkolenie, które poprowadzi Mateusz Ośka, a temat przewodni to upięcia okolicznościowe. Czego nauczycie się na tym szkoleniu? Mateusz pokaże wam, jak zrobić perfekcyjne fale, półupięcie, elegancki kucyk oraz romantyczne upięcie. Poznacie najmodniejsze upięcia w sezonie, poznacie triki stylizacyjne oraz dowiecie się, jak zwiększyć trwałość upięć, aby fryzury wychodzące spod waszej ręki przetrwały do rana! Zgłoszenia przyjmuje Daria Dziechciarz-Gładki.

Babyliss - Szkolenia Togethair

 • Daria Dziechciarz-Gładki - 662 070 914

19.03 - Andrzej Wierzbicki, Kalejdoskop Koloru, Bydgoszcz, JOY

Kalejdoskop Koloru to jedno z najbardziej TOPOWYCH szkoleń fryzjerskich, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Tym razem Andrzej Wierzbicki wraz z Adrianem Ramosem i Michałem Stefańskim zapraszają Cię do Bydgoszczy, gdzie zaprezentują „pracę z wolnej ręki” czyli umiejętność łączenia technik klasycznych z nowoczesnymi trendami fryzjerskimi. Kalejdoskop Koloru to część pokazowa oraz praktyczna czyli solidna dawka profesjonalnej wiedzy dla Ciebie. Zgłoszenia na szkolenie możesz dokonać u Opiekunów Handlowych marki Togethair oraz w siedzibie JOY.

Kalejdoskop Koloru - Szkolenia Togethair

Zgłoszenia na Kalejdoskop Koloru w Bydgoszczy przyjmują:

 • Edyta Zalewska-Tamas - 693 668 828
 • Natalia Skowron - 537 921 003
 • Szymon Górnowicz - 693 119 140
 • Kacper Dróbka - 607 464 007

16.04 - Andrzej Wierzbicki, Kalejdoskop Koloru, Częstochowa, Hihair.

Na kolejną odsłonę Kalejdoskopu Koloru zapraszamy do Częstochowy. Zapisz się i zobacz, jak pracują Andrzej Wierzbicki, Adrian Ramos i Michał Stefański. Czego możesz się spodziewać? Solidnej dawki wiedzy, mistrzowskiego warsztatu, poruszenia najnowszych trendów panujących we fryzjerstwie. Zgłoś się u Opiekunów Handlowych lub w siedzibie HiHair.

Kalejdoskop Koloru - Szkolenia Togethair

Zgłoszenia na Kalejdoskop Koloru w Częstochowie przyjmują:

 • Sergiusz Borczyk - 508 129 222
 • Tomasz Skrzat - 501 898 559
 • Piotr Tyszer - 502 740 220
 • Bogdan Juszczyk - 505 301 402
 • Cezary Nowacki - 513 187 096
Szczegóły szkoleń ABC Togethair, Blond Togethair oraz Perfect Togethair znajdziesz klikając tutaj.

Pamiętaj!! Uczestnik szkolenia musi być zaopatrzony w pełen zestaw narzędzi, takich jak grzebienie, nożyczki, szczotki do rozczesywania itp. Niezbędny jest również sprzęt w postaci suszarki i prostownicy. Produkty niezbędne do wykonania koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji zapewnia organizator.

Uczestnicy szkolenia otrzymują poczęstunek i certyfikat.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się