Strzyżenia & barber Beata i Lucjan

Oceń ten artykuł
(1 głos)

5 marca w Akademii Centrum LOK odbyło się szkolenie pokazowe ze strzyżeń oraz Barber show poprowadzone przez niesamowity duet fryzjerski – Beatę Bromboszcz i Lucjana Szajbela!

Podczas spotkania zaprezentowano najnowsze trendy na nadciągający sezon - kreatywne strzeżenia New Look, techniki Vidal Sesson, Tony&Guy oraz Barber Style - Iron Man. Spotkanie z mistrzami fryzjerstwa jak zwykle cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Oprócz zdobycia technicznej wiedzy w wymienionym wyżej zakresie, uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z linią stylizacji Togethair – młodej, prężnej, włoskiej marki, czerpiące z natury pełnymi garściami!

Czym wyróżniają się kosmetyki Togethair? Przede wszystkim zawierają Phytokeratin™ - łączącą w sobie białka roślinne, składnik otacza włos od samej nasady, dzięki czemu pozwala zachować jego naturalny stan! Zatem kosmetyki Togethair poza oczywistym działaniem – modelowania i utrwalania fryzury, eliminują problem z rozczesywanie, zwiększają gładkość włosa, ułatwiają prostowanie, wzmacniają naskórek, odżywiają i nadają blasku włosom.

To była naprawdę emocjonująca niedziela w Akademii Centrum LOK! Trzy zachwycające strzyżenia Beaty Bromboszcz, strzyżenie i dwie stylizacje męskie Lucjana Szajbela – to oryginalne propozycje, które uczestnicy szkolenia z powodzeniem, będą mogli wprowadzić do oferty swoich salonów fryzjerskich!

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy na kolejne pokazy i warsztaty – zobaczcie harmonogram szkoleń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się