Spotkanie wigilijne 2022

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jest taki jeden, wyjątkowy wieczór w roku, kiedy możemy się na chwilę zatrzymać, przypomnieć sobie, co tak naprawę nas łączy i daje nam motywację. Przekonać się, że nasza praca to również niesamowite więzi i relacje, które codziennie stają się mocniejsze.

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces!"

W Centrum LOK takim wieczorem jest firmowa wigilia, którą każdego roku staramy się spędzić razem, ciesząc się osiągnięciami i delektując wspólną kolacją.

Wieczór, w którym uczestniczyliśmy tym razem - był inny niż wszystkie do tej pory, ponieważ przy jednym stole zasiadły zespoły aż trzech firm. I tak, w siedzibie Centrum LOK gościliśmy edukatorów i opiekunów handlowych marki Togethair Poland, pracowników Centrum LOK oraz cały zespół Centrum Zdrowia i Urody American Dreams. Mimo tak licznego grona, czuliśmy się kameralnie i wyjątkowo!

Podziękowania i wyróżnienia dla ludzi, którzy budują firmę!

Wieczór rozpoczął się od mowy podsumowującej mijający już rok, którą wspólnie wygłosili właściciele - Józef oraz Patrycja Furczoń. Następnie, rozpoczęła się uroczysta kolacja. Był czas na rozmowy i snucie kolejnych planów. Był też czas na wręczenie wyróżnień, podziękowań i upominków dla pracowników oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć. Znalazła się również chwila na małe szaleństwo i zabawę z fotobudką 360!

"Przyszłość to drzwi, a przeszłość jest kluczem."

Podczas tegorocznej wigilii towarzyszyły nam wspaniałe emocje, a całe spotkanie dało mnóstwo energii i było okazją, by po prostu miło spędzić czas! A czego możemy sobie życzyć w nadchodzącym roku? Chyba tego, aby ten wigiliny stół stał się jeszcze większy oraz, żeby mimo codziennych obowiązków, umieć znaleźć w sobie otwartość, życzliwość i poczucie wspólnoty. No i oczywiście samych sukcesów!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się