Relacja z pokazu w Gdyni oraz wycieczka do Karlskrony.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Ostatnie dni spędziliśmy na wyjątkowej wycieczce z marką Togethair oraz zaprzyjaźnionymi z nią fryzjerami.

SOBOTA – czas na Gdynię

Wyjazd rozpoczął się 14 września, w sobotę. Był to dzień dojazdowy, w Gdyni gromadzili się uczestnicy z różnych zakątków Polski. Oczekując na kolację spacerowaliśmy po tutejszej promenadzie. Malownicza okolica i piękna pogoda nastawiała nas bardzo pozytywnie. Podczas wyśmienitej kolacji w 4-gwiazdkowym Hotelu Nadmorskim mieliśmy okazję poznać się bliżej z pozostałymi przyjaciółmi marki Togethair.

NIEDZIELA z Mateo Dobraczyńskim

Niedziela odbyła się pod znakiem szkoleń i warsztatów, a także wyjątkowych nowości. Po integracyjnym śniadaniu udaliśmy się na długo wyczekiwany pokaz. O 10.00 Józef Furczoń przywitał wszystkich zgromadzonych, Gości honorowych: Erikę Pozzetti - właścicielkę marki Togethair oraz Paola Galvani - opiekuna marki Togethair oraz zaprzyjaźnionych z marką Togethair fryzjerów.

3D BOND Togethair

Podczas pokazu główny stylista marki Togethair, Mateo Dobraczyński, przedstawił gamę koloryzacji marki Togethair, skrupulatnie wyjaśniając różnicę między farbą NABE i O-Range oraz omówił produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów. Następnie na scenie pojawił się Paolo Galvani, który szczegółowo zaprezentował nowość marki Tohethair, czyli linię innowacyjnych produktów do regeneracji struktury włosa w trakcie koloryzacji oraz do samego zabiegu regeneracji - 3D BOND. Po chwili do Paolo powrócił Mateo i dokończył pokaz, tym razem przedstawiając zastosowanie nowych kosmetyków na włosach dwóch modelek. Po krótkiej przerwie kawowej kontynuowaliśmy warsztaty: omówione zostały działania produktów z nowej linii 3D BOND. Po zabiegach regeneracyjnych, nasz stylista Mateo Dobraczyński, na włosach modelek zaprezentował dwie techniki strzyżeń: cieniowanie włosów w literkę C oraz strzyżenie Vidal sassoon, które nadaje włosom wyjątkowej objętości. Gościem specjalnym była także Klaudia Trzepizur Clodie - wokalistka, dla której to Mateo Dobraczyński tworzył niepowtarzalne upięcie w stylu boho.

Uczestnicy brali bardzo aktywny udział w szkoleniu, mieli możliwość zadawania dodatkowych pytań, rozmowy z naszymi ekspertami, a także mogli podzielić się swoim doświadczeniem i zaciągnąć wielu cennych rad.

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy odebrali imienne certyfikaty. Następnie udaliśmy się na obiad. Po posiłku nastąpiła chwila wolnego czasu, którą można było wykorzystać na relaks i odpoczynek pośród bałtyckiego krajobrazu. Wieczorem wymeldowaliśmy się z hotelu i transferem dostaliśmy się na statek Stena Line, gdzie czekała na nas kolacja. Nocna podróż do szwedzkiej Karlskorony upłynęła we wspaniałej, imprezowej atmosferze. Dyskoteka na promie trwała do późnych godzin nocnych.

Szwedzki PONIEDZIAŁEK

Następnego dnia, po dotarciu do celu i krótkim odpoczynku po podróży udaliśmy się Muzeum Morskiego. Co ciekawe obiekt zbudowany został na wodzie. W muzeum można podziwiać okręty podwodne, autentyczne galiony (figury dziobowe), zwiedzać różne wystawy, wejść do podwodnego tunelu,a także zjeść lunch w restauracji. O 13.00 zatrzymaliśmy się na obiad, by następnie wyruszyć na zwiedzanie kolejnych zakątków Karlskorony. Udało nam się zobaczyć: Rynek i kościół Fryderyka, Cmentarzysko Wikingów. Z punktu widokowego Bryggareberget mogliśmy podziwiać przepiękną panoramę Karlskorony. Naszą autobusową wycieczkę prowadziła przemiła pani przewodnik, która opowiedziała nam wiele ciekawych historii związanych z tym miejscem. Pogoda sprzyjała nam przez cały czas, co nastrajało nas bardzo pozytywnie mimo, że wyjazd dobiegał końca i trzeba było pożegnać się z niesamowitym miejscem oraz nowo poznanymi ludźmi. Wieczorem wypłynęliśmy w powrotny rejs do Polski. We wtorek o godzinie 8.00 byliśmy już w Gdynii. Przed Hotelem Nadmorskim zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie, a potem wyruszyliśmy w drogę do swoich domów.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów wycieczki do Szwecji, firmie Animator oraz Szymonowi Szałapskiemu. Wyjazd odbył się na najwyższym poziomie, bez żadnych przeszkód i komplikacji. Mogliśmy podziwiać urokliwe miejsca, szkolić się w pięknych wnętrzach i smakować wyjątkowych potraw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić ten czas z nami! Mamy nadzieję, że podobało Wam się tak bardzo jak nam i już niebawem zobaczymy się na kolejnych wyjazdach z marką Togethair!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się