PURE SHOW z Andrzejem Wierzbickim-relacja

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zobacz relację z pokazu, w którym wzięło udział ponad dwustu dwudziestu fryzjerów z całej Polski!

Połączenie artyzmu z merytoryką, finezji z warsztatem mistrzów, precyzji z kreatywnym podejściem do fryzjerstwa – taki właśnie był PURE SHOW – pokaz fryzjerski, który odbył się w Krakowie 16 października.

PURE SHOW poprowadził ambasador marki Togethair – Andrzej Wierzbicki wraz ze swoim teamem fryzjerów, wśród których znaleźli się Karol Calik, Michał Stefański, Patryk Hendel, Adrian Ramos, Rafał Jurek, Marcin Szlembarski, Marek Turek oraz Sonia Hanf – edukator marki Togetahir.

Na sali konferencyjnej Q Hotel Plus zgromadziło się ponad dwustu dwudziestu fryzjerów z całej Polski, by móc uczestniczyć w tym niezwykłym pokazie.

Andrzej Wierzbicki

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały techniki wykonywania zjawiskowych koloryzacji na włosach różnej długości. Instruktorzy poruszyli tematykę odpowiedniego doboru koloru, przygotowania włosów oraz ich pielęgnacji. Zobaczyliśmy też nowoczesne techniki strzyżeń, które w sezonie jesień/zima będą królowały w salonach fryzjerskich. Ciekawostką była również prezentacja szalenie modnej trwałej ondulacji na włosach męskich.

Andrzej Wierzbicki

udzielił uczestnikom wielu praktycznych wskazówek i porad dotyczących codziennej pracy z włosami, nawiązując przy tym niesamowitą relację z publicznością, która bacznie obserwowała każdy ruch jego nożyczek.

Finałem pokazu była prezentacja prac wykonanych na modelach i modelkach. Ich przejście po wybiegu było niezwykłym spektaklem, którego mogliśmy być częścią.

Pokaz uświetnili swoją obecnością przedstawiciele marki Togethair, nasi przyjacie z Włoch - Paolo Galvani oraz Debora Gatti. Po zakończeniu wydarzenia, każdy uczestnik mógł zrobić sobie zdjęcie z naszym ambasadorem.

To spotkanie było też okazją do zaprezentowania nowości od marki Togethair czyli linii DETOXIFYING oraz SHINE BLONDE.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia foto relacji z pokazu oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wzięły udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Podziękowania dla firmy Alessandra za użyczenie biżuterii do pokazu.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się