Pokaz Fryzjerski Zaskale

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Pokaz nowości w koloryzacji O-Range i Nabe oraz prezentacja naturalnej laminacji Natural Glossy z edukatorami marki Togethair – Mateuszem Oską i Pauliną Serwin.

Nowości w koloryzacji O-Range i Nabe.

Nowości w gamie kolorystycznej O-Range i Nabe oraz niezwykły blask laminacji Natural Glossy zawładnęły szkoleniową sceną podczas pokazu w siedzibie Centrum LOK w Zaskalu. Pokaz cudownie poprowadzili Paulina Serwin i Mateusz Ośka – edukatorzy marki Togethair.

Prace nad koloryzacjami rozpoczęły się dnia poprzedniego, czyli w sobotę. Mateusz i Paulina spotkali się z modelkami, aby dobrać dla nich najlepsze koloryzacje, które będą współgrać z ich urodą, pokreślą naturalne piękno, a jednocześnie pozwolą na prezentację nowości kolorystycznych. Włosy modelek zostały wstępnie przygotowane, a finalne koloryzacje i mieszanki zostały sporządzone przez naszych edukatorów już na scenie podczas pokazu, aby każdy uczestnik mógł szczegółowo poznać proporcję oraz techniki nakładania. Nie zabrakło też cennych wskazówek, ułatwiających codzienną fryzjerską pracę, począwszy od koloryzacji aż po nowoczesną, efektowną stylizację.

Prezentacja laminacji Natural Glossy

Edukatorzy bardzo szeroko omówili także produkty do pielęgnacji i stylizacji od marki Togethair. Jednym z punktów programu było też wykonanie laminacji na bardzo długich włosach. Laminacja została wykonana na scenie, dzięki czemu każdy uczestnik mógł szczegółowo zobaczyć, jak powinna być wykonana aby przynieść spektakularne efekty.

Wspaniałe koloryzacje i cudowna atmosfera!

Na zakończenie modelki zaprezentowały się uczestnikom. Zostały wykonane 4 koloryzacje, a w pokazie wzięło udział aż 53 fryzjerów z salonów pracujących z marką Togethair i nie tylko. Efekty koloryzacji możecie zobaczyć w galerii poniżej. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego Instagrama, gdzie na pewno pojawi się relacja w formie filmu z tego wydarzenia.

Pamiętajcie także, że szkolenia z naszymi edukatorami cały czas trwają i odbywają się na terenie całej Polski, w tym w waszych salonach fryzjerskich! Jeżeli szukacie szklenia skrojonego na miarę waszych potrzeb – zachęcamy do kontaktu z Opiekunami Handlowymi Marki Togethair. Ofertę szkoleniową znajdziecie też w aplikacji Togethair.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w pokazie i do zobaczenia!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się