Paulina Serwin dołącza do grona instruktorów

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wiemy, jak ważne w naszej branży są szkolenia - to na nich macie szansę poznać nowe produkty oraz tajniki ich stosowania. Dobry nauczyciel to podstawa. Dbamy o to, aby szkoleniowcy, z którymi współpracujemy mieli dużą wiedzę potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie.

Paulina Serwin - nowy instruktor marki Togethair

Jakiś czas temu do naszego teamu dołączyła Paulina Serwin. Fryzjerstwem pasjonuje się od najmłodszych lat. Specjalizuje się w koloryzacji i stylizacji. Swój warsztat szlifowała odbywając praktyki w Akademii Berendowicz & Kublin w Krakowie i Katowicach oraz w Akademii L’Oreal. Szybko otworzyła swój własny salon fryzjerski w podkrakowskie miejscowości, od początku inwestując w rozwój firmy.

Paulina Serwin ma na koncie wiele sukcesów. Zajęła trzecie miejsce w Top City Master 2017 w Katowicach, pierwsze miejsce Hair Master Cup 2018 w Warszawie oraz trzecie miejsce New Look 2019 - kategoria 1 w Poznaniu. W 2020 przynależała do polskiej kadry reprezentacji Polski na mistrzostwach świata OMC w Paryżu, w kategorii damska Avangarda. Współpracowała m.in. z Coke Live Festival,Fashion Week Kraków, firmą Olimp oraz marką Lecher. Paulina Serwin przeprowadziła już dzisiątki szkoleń i pokazów. Teraz, swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z marką Togethair, dla której przygotowała autorski, trzystopniowy program szkoleń, dzięki któremu kształci fryzjerów z całego kraju.

Szkolenia prowadzone przez Paulinę Serwin to kompendia wiedzy z koloryzacji łączące teorię z praktyką. W I etapie uczestnicy poznają podstawy koloryzacji: diagnoza włosa, dobór koloru do urody klientki, uzupełnianie odrostu, siwizna itd. Podczas II etapu - W Świecie Barw - można poznać tajniki rozjaśniania, przyciemniania czy pigmentacji. Zaś III etap to szkolenie dla zaawansowanych fryzjerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę m.in. na temat koloryzacji pastelowych czy tonowania w odcieniach chłodnego blondu. Szkolenia trwają 6-8 godzin. Uczestniczy mają okazję przetestować produkty marki Togethair na modelkach. Paulina Serwin prowadzi także warsztaty z najnowszych trendów w technikach rozjaśniania włosów.

Najbliższe szkolenia z Pauliną Serwin odbędą się:

  • 20 września w Bydgoszczy
  • 8 października w Gorzowie Wielkopolskim

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się