Nowości od Le Cosmetique – rozjaśniacze do włosów

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Lato, wakacje, sezon plażowy i... piękne jasne włosy. Blondy, refleksy, balejaże królują w salonach przede wszystkim od maja do sierpnia. Nic dziwnego! Dobrze dopasowana fryzura idealnie dopełni każdą letnią stylizację.
Zabieg rozjaśniania włosów nie należy do najprostszych i najkrótszych. Wizyta w salonie może potrwać nawet kilka godzin, jeśli chcemy osiągnąć pożądany efekt.

Dużą wagę należy także przyłożyć do kosmetyków i preparatów, które nakłada się na włosy. Nieumiejętny dobór metody może doprowadzić do znacznego pogorszenia kondycji włosa, a nawet jego zniszczenia i połamania.

Na rynku nie brak produktów przeznaczonych do tego zabiegu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby były to kosmetyki wysokiej jakości.

Nowości od Le Cosmetique – rozjaśniacze do włosów

Przedstawiamy nową linię rozjaśniaczy od marki Le Cosmetique. Dostępne w wersji: White, Silver oraz Blue. To nowa, innowacyjna formuła, która skraca czas zabiegu nawet do 15 minut (w zależności od efektu jaki chce się uzyskać, kondycji włosa itd.)

Rozjaśniacz do włosów White: rozjaśnia do 7 poziomów. Poziom rozjaśnienia zależy od czasu oraz od stężenia oksydantu.

Rozjaśniacz do włosów Silver: rozjaśnia do 9 poziomów. Czarny pigment mineralny zapewnia doskonały kolor rozjaśnienia.

Rozjaśniacz do włosów Blue: rozjaśnia do 7 poziomów. Niebieski pigment zapewnia doskonały kolor rozjaśnienia niezależnie od zastosowanej techniki i pomaga w uzyskaniu świetlistego, platynowego blondu.

Rozjaśniacz nakładamy na suche, niemyte wcześniej szamponem włosy. Mieszankę rozprowadzamy natychmiast po jej przygotowaniu. Czas zabiegu: 15-45 min. Należy kontrolować proces, sprawdzając co pewien czas stopień rozjaśnienia. Po przeprowadzonym zabiegu spłukujemy obficie wodą produkt, myjemy włosy szamponem oraz nakładamy maskę.

Rozjaśnianie włosów to zabieg, który należy wykonywać ostrożnie i dokładnie, z odpowiednią dbałością i starannością. Włosom rozjaśnianym zaleca się częstsze używanie masek, odżywek oraz korzystanie z zabiegów regenerujących, nawilżających.

Informacje: 18 27 555 59

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się