Nowa marka na pokładzie - Upgrade

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Upgrade to włoska marka, która za cel wzięła sobie tworzenie nowych, innowacyjnych narzędzi fryzjerskich. Wciąż zaskakuje niepowtarzalnymi rozwiązaniami. Kładzie także nacisk na estetykę produktów, dbając o każdy detal.

Upgrade - nowa marka dostępna w Centrum Lok

"Zawsze krok do przodu" to motto marki, która na pierwszym miejscu stawia jakość. Doskonale zna potrzeby mistrzów fryzjerstwa i wie, jak je zaspokoić. Produkty charakteryzują się wysoką wydajnością, bezawaryjnością, ergonomicznym kształtem i nowoczesnym minimalistycznym wyglądem.

Filozofia marki

Linia jest wyrazem włoskiego sposobu tworzenia, projektowania, który łączy wiedzę i materiały wysokiej jakości, innowacje technologiczne z projektem będącym syntezą ergonomii i estetyki. Markę charakteryzuje projektowanie przedmiotów w taki sposób, aby kształtować bardziej autentyczne piękno.

Upgrade

Włoskie serce dla profesjonalistów z całego świata!

Firma Upgrade jest mocno zakorzeniona we Włoszech i na każdym kroku podkreśla pochodzenie produktów. Mówią o sobie "włoskie serce, które chce rozmawiać z profesjonalistami z całego świata." Teraz najlepsi fryzjerzy w Polsce mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu Upgrade - super lekkie suszarki, prostownice, lokówki, które nie tracą ciepła, z innowacyjnym zastosowaniem centralnego otworu. A także grzebienie, szczotki do włosów i inne akcesoria.

Upgrade

Zobacz produkty od marki Upgrade!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się