Nowa formuła 3D BOND – LAMINACJA I REKONSTRUKCJA.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wasz ulubiony zabieg rekonstrukcji włosów 3D BOND Therapy zyskał nową formułę, dzięki której, po zakończeniu zabiegu otrzymujecie efekt LAMINACJI włosów!

Nowości czyli szampon i laminacja!

Laminacja włosów to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych zabiegów, poszukiwanych przez klientki salonów fryzjerskich. Połączenie go z rekonstrukcją włosów pozwoli uzyskać spektakularny efekt, który zachwyci każdą klientkę!

3D Bond szampon - Togethair

Ale to jeszcze nie wszystko! Zabieg 3D BOND wzbogaciliśmy o STEP 0 czyli szampon przygotowujący włosy do zabiegu. Szampon przeznaczony jest do stosowania w salonie oraz w domu dla potrzymania efektu rekonstrukcji i laminacji, w połączeniu z aktywnym kremem 3D Bond KEEPER.

3D Bond - Togethair

3D BOND Therapy to profesjonalne produkty, które przeznaczone są do rekonstrukcji włosów nadwyrężonych zabiegami chemicznymi, wysoką temperaturą i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zabieg zapewnia nawilżenie, blask oraz efekt liftingu. Włosy poddane zabiegowi zachowują się jak tafla wody.

3D Bond efekt - Togethair

Wykonanie zabiegu jest bardzo proste, zobacz film, w którym Pola Nakonieczna przeprowadzi Cię przez poszczególne etapy zabiegu i wprowadź go do oferty twojego salonu fryzjerskiego.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się