Maroko 2023 wyjazd VIP Togethair

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pora na wspomnienia z bajecznego Maroka! Jak upłynęła podróż z marką Togethair? Dzisiaj zapraszamy Was na wyjątkową relację z tygodnia pełnego cudowności.

Zacznijmy od początku… Wyjazd do Maroko z Togethair Poland 2023

Uczestnikami podróży do Maroko byli przede wszystkim właściciele salonów partnerskich marki Togethair, którzy uzyskali status klientów VIP Togethair. Były to osoby z różnych części Polski, których łączy jedno – ogromna pasja do swojej pracy, ciągłe podążanie na przód i wiara w markę Togethair!

Podróż rozpoczęła się wczesnym rankiem 27 stycznia, a sam pobyt w Maroko trwał do piątku 3 lutego. Podczas tego tygodnia, uczestnicy wyprawy przeżyli wiele wspaniałych przygód, odkrywając uroki północno – zachodniej Afryki. A co dokładnie działo się podczas pobytu?

Premiera Laminacji Natural Glossy

Uczestnicy wyprawy, jako pierwsi mogli zobaczyć, a nawet przetestować nowość w gamie kosmetyków do pielęgnacji włosów od marki Togethair, w postaci laminacji Natural Glossy. Laminacja została zaprezentowana na oficjalnej konferencji, którą poprowadził ambasador marki Togethair Andrzej Wierzbicki. Po części oficjalnej laminacja od razu została przetestowana przez naszych edukatorów – Sanię Hanf i Mateusza Ośkę, a efekty mogliśmy podziwiać na relacjach w mediach społecznościowych.

Dzień w Marakeszu – prawdziwe oblicze Maroka!

Pierwszym punktem zwiedzania na mapie Maroka, do którego udała się grupa Togethair był magiczny Marrakesz. Głównymi atrakcjami podczas tej wycieczki były Ogrody Majorelle – oaza Yvesa Saint-Laurenta, Meczet Koutoubija, Muzeum Dar Si Said oraz Plac Jemaa el Fna, w którym na żywo można było spotkać zaklinaczy węży, wróżbitów, lokalnych mieszkańców, a także skosztować tradycyjnej kuchni Maroka.

Śladami rajdu Dakar – wyprawa jeepami i spotkanie z wielbłądami.

Kolejna wyprawa w nieznane była prawdziwie ekstremalną przygodą! Uczestnicy wyruszyli samochodami terenowymi w przejażdżkę po dawnej trasie rajdu Paryż Dakar, przez dolinę Soiss Massa. W drodze, czekały ich odwiedziny w lokalnym domu, gdzie skosztowali tradycyjnego berberyjskiego obiadu. Podróż bezdrożami berberyjskich wiosek zrobiła na uczestnikach nie małe wrażenie, w szczególności postoje na dzikich plażach u stóp Atlantyku. W planie wycieczki było też zwiedzanie plantacji bananowców, oraz wizyta w fabryce ceramiki, która powalała ilością kolorów i kształtów typowych dla Maroka. Podczas wizyty w tej wytwórni można było zobaczyć na żywo ręczne formowanie ceramiki. Gwoździem programu było zaś spotkanie z wielbłądami i dla niektórych bardzo ekstremalna przejażdżka na ich grzbiecie.

Relaks w tradycyjnej łaźni tureckiej.

Podczas pobytu, można było też doświadczyć relaksu w tradycyjnej łaźni tureckiej, korzystając z hammamu czyli wyjątkowego, wywodzącego się z Turcji rytuału, składającego się z odpoczynku w saunie, kąpieli i masażu.

Wspólna kolacja i rozmowy - czas tylko dla nas!

Zakończeniem wypadu do Maroko była uroczysta kolacja wszystkich uczestników połączona z pokazem sztuczek magicznych, animacjami i czasem na wspólne tańce w rytm muzyki.

Jaki więc był wyjazd do Maroka? Tego nie da się opisać jednym zdaniem. Ten wyjazd to prawdziwe emocje, które przeżyliśmy, wspaniale rozmowy, inspiracje i wzajemna motywacja. To czas, który pozwolił nam poczuć jeszcze większą więź i poczuć się wyjątkowo!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dystrybutorom marki Togethair oraz salonom partnerskim VIP! Jesteście najlepsi!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się