Grupa LOK

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czym jest GRUPA LOK? To grupa przedsiębiorców stawiających sobie wspólne cele, stale podnoszących sobie poprzeczkę i przesuwających granicę tego, co tradycyjnie rozumiemy jako dystrybucję profesjonalnych rozwiązań dla branży hair & beauty.

To grupa handlowców, których najważniejszym celem jest stałe poszerzanie grona odbiorców marek TOGETHAIR i Le Cosmetique poprzez wspólnie obraną strategię, by doprowadzić do wzmocnienia ich znaczenia na rynku ogólnopolskim.

Logo i filozofia

Co symbolizuje logo GRUPY LOK? Przedsiębiorstwa połączone wspólną nazwą i filozofią opartą na trzech filarach – jakości, wsparciu i zaangażowaniu. Prostokąt otacza ochroną wszystkich członków grupy, ale jednocześnie nie jest do końca zamknięty, aby nie ograniczać i nie oddzielać, ale pozostawić przestrzeń dla nowych pomysłów, możliwości i ludzi.

Filozofia GRUPY LOK zbudowana została na trzech mocnych filarach – jakości, wsparciu i zaufaniu. Bez nich nie wyobrażamy sobie działania i to one zapewniły nam sukces na polskim rynku.

JAKOŚĆ – przejawia się zarówno w asortymencie jaki oferujemy naszym partnerom biznesowym, a następnie klientom, jak i w obsłudze – na każdym szczeblu dystrybucji.

WSPARCIE – dla naszych partnerów biznesowych, którym gwarantujemy m.in. wyłączność terytorialną, czy regularne akcje promocyjne pomagające w pozyskaniu nowych salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Dla klientów oznacza profesjonalne doradztwo, regularną opiekę przedstawicieli handlowych, działu sprzedaży i marketingu oraz gwarancje, że zakupione przez nich kosmetyki, nie pojawią się w Internecie po zaniżonych cenach.

Wsparcie i zaufanie to wartości niezwykle cenione w każdym biznesie. Dystrybutor musi być pewny, że towar dotrze do niego na czas, a fryzjer, że w jego salonie nigdy nie zabraknie kosmetyków. Od 12 lat szczycimy się tym, że dotrzymujemy słowa i nasi partnerzy biznesowi nigdy nie zostają pozostawieni sami sobie, od zaopatrzenia poczynając, przez organizację szkoleń (umożliwiających rozwój zawodowy), na oprawie graficznej salonów kończąc.

ZAANGAŻOWANIE – GRUPĘ LOK tworzą ludzie w różnym przedziale wiekowym i o szerokich zainteresowaniach. Dzięki temu energia młodości uzupełniona zostaje o rozwagę i doświadczenie. Nadążamy za nowościami i kreujemy trendy, nie tracąc przy tym głowy! Otwieramy przed naszymi klientami liczne możliwości, jednocześnie zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Żadna potrzeba naszych partnerów biznesowych nie jest dla nas mniej ważna i stale uzupełniamy ofertę o nowe rozwiązania!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się