Gordon - luksusowa męska pielęgnacja

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gordon to włoska marka skierowana do mężczyzn. Oferuje bogatą gamę produktów do męskiego zarostu oraz pielęgnacji włosów i twarzy. Ponadto firma znana jest z produkcji eleganckiego sprzętu fryzjerskiego i barberskiego w stylu vintage.

Profesjonalna pielęgnacja dla mężczyzn

Gordon to marka odpowiadająca na potrzeby mężczyzn. Bogate formuły z ekstraktami organicznymi opracowane w celu spełnienia wymagań nawet najbardziej wrażliwych skór ciała, twarzy i włosów. Gordon to linia kosmetyków dedykowana Panom dbającym o siebie, kondycję ciała i pielęgnację. Stworzona z myślą o wyjątkowym stylu i elegancji. Odpowiadająca na potrzeby mężczyzn, dbająca o wrażliwą skórę, idealna dopasowana pielęgnacja, nawet dla tych najbardziej wymagających. A to wszystko w oryginalnych, luksusowych opakowaniach – odkryj przyjemność codziennej pielęgnacji z marką Gordon.

Szeroka gama produktów

Marka Gordon oferuje szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji dla mężczyzn, m.in.: pomady do brody, żele do mycia twarzy, pianki do golenia, wody po goleniu i wiele więcej. Producent dba także o naturalny skład kosmetyków, stosując organiczne produkty i techniki przyjazne środowisku. Gordon pielęgnuje, odświeża, myje - obowiązkowo z każdego męskiej łazience. Cała gama kosmetyków marki Gordon już wkrótce ponownie dostepne w Centrum LOK!

Wyjatkowy sprzęt dla fryzjerów i barberów

Oferta uzupełniona jest ponadto serią maszynek do golenia, do strzyżenia włosów, depilatorów i profesjonalnych narzędzi dla fryzjerów i barberów. Co je wyróżnia?

Mocny silnik obrotowy oraz wytrzymała bateria litowa zapewniają tym urządzeniom niezawodność podczas pracy w salonie. Satynowa aluminiowa osłona - to materiał wybrany ze względu na jego solidność i odporność. Ostrze ze stali wysokowęglowej zapewnia doskonałe cięcia i gwarantuje doskonałą i długotrwałą ostrość. Wypróbuj sprzęt od marki Gordon już dziś!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się