Gala MMA VIP 2. Co wymyślił Najman? Grupa LOK sponsorem!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

MMA VIP 2 – czym zaskoczy Nejman? Uczestnicy, data, niespodzianki.

MMA VIP to polska federacja promująca walki w formule MMA, założona przez byłego boksera oraz zawodnika MMA Marcina Najmana. Już 19 czerwca tego roku będziemy mogli obejrzeć 2. edycję. Na ringu pojawią się m.in. takie nazwiska jak: Krystian Pudzianowski i Szymon „Taxi Złotówka” Wrzesień.

Grupa LOK oficjalnym sponsorem wydarzenia

Grupa LOK to sieć polskich hurtowni fryzjerskich, która docenia ciekawe inicjatywy i wspiera różnego rodzaju projekty i wydarzenia. Tym razem postanowiliśmy dołączyć do MMA VIP i współorganizować jedno z najgorętszych wydarzeń w roku. Ring płonie, a emocje są gwarantowane!

Widząc ogromny potencjał oraz rosnącą popularność tego typu rozrywek postanowiliśmy wspomóc wydarzenie, obejmując je patronatem sponsorskim. Grupa LOK, należy do zacnego grona, w którym zasiadają m.in. takie firmy jak: Nexx Developer, beter.pl, Meble Bodzio czy Bonus CBD. Wspieramy MMA VIP i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje. Zachęcamy Państwa do obejrzenia MMA VIP 2 już 19 czerwca!

    Ważna lista

  • Zobacz kto jest w Grupie LOK
  • Kup bilet na walkę online MMA VIP 2
  • Data gali MMA VIP 2: 19 czerwca 2021

Kulisy powstania MMA VIP

Pomysłodawcą oraz głównym organizatorem jest Marcin Najman. Jak sam mówi wyszedł naprzeciw potrzebom publiczności i postanowił stworzyć wydarzenie, w którym w walkach MMA biorą osoby popularne, znane chociażby w Internecie. Pierwsza edycja gali odbyła się 13 lutego 2021 roku.

Wysoka oglądalność oraz pozytywny odzew kibiców sprawił, że Marcin Nejman rozpoczął przygotowania do kolejnej edycji. Codziennie zgłasza się wielu chętnych do wzięcia udziału w MMA VIP – mówi nam organizator. Nie ma dnia żebym nie odebrał telefonu bądź emaila za zgłoszeniem. – dodaje.

MMA VIP2

Organizatorzy – 5 muszkieterów

To wprawdzie Marcin Nejman stworzył MMA VIP, jednak na scenie towarzyszy mu sztab fachowców, którzy współtworzą jeden z najgorętszych wieczorów w roku. W poprzedniej edycji „El Testosteron” brał udział także jako zawodnik i rozgrywał swoją ostatnią walkę w karierze. Walczył z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Znany youtuber pokonał go w drugiej rundzie walki.

19 czerwca zobaczymy więc Marcina Nejmana w roli głównego organizatora. A towarzyszyć będzie mu skład z poprzedniej edycji, tj.:

  • Edward Durda – jako prowadzący galę. Na co dzień komentuje głównie mecze piłki nożnej oraz gale bokserskie. Pracował w kanałach sportowych Wizja Sport, Eurosport 1, Eurosport 2. Potem został zatrudniony w stacji Canal+ (komentuje m.in. żużel w NSport+) oraz Eurosport.
  • Konrad Młodziński - poprowadzi konferencje przed galą. Dba o to, aby padały ciekawe pytania i konkretne odpowiedzi i aby atmosfera między zawodnikami była gorąca!
  • Karol Matuszczak oraz Bogusław Solecki będą komentować galę. Karol Matuszczak to pionier brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce. Komentuje walki w stacji Canal+ w programach „Za ciosem” i „Bellator”. Zaś Bogusław Solecki to polski dziennikarz i komentator sportowy, mogący poszczycić się komentowaniem Igrzysk Olimpijskich m.in. w Pekinie, Londynie, Rio de Janeiro (2016). Relacjonował także medale Agnieszki Wieszczek, Damiana Jankowskiego, Moniki Michalik.

MMA VIP2

MMA VIP2

MMA VIP 2 – czym zaskoczy nas Nejman?

MMA VIP 2 już dziś wzbudza wielkie zainteresowanie. Gala przyciąga rzesze internautów, którzy z niecierpliwością czekają na czerwcowe walki, a dziś wymieniają się komentarzami i opiniami na forach i w komentarzach. Najbardziej emocjonująca zapowiada się walka Krystiana Pudzianowskiego, choć jego rywal wciąż nie jest znany. Ponadto zmierzą się m.in.: Szymon „Król Syntholu" Komandos –Szymon „Taxi Złotówa" Wrzesień, Adrian Cios – Mateusz „Rolnik Zabijacz" Kisiel.

MMA VIP2

W tej edycji pojawią także wcześniej obiecani przez Najmana zawodnicy żużlowi. Nie od dziś wiadomo, że jest on fanem tej dyscypliny i chciał dać im możliwość sprawdzić się również na ringu. Dlatego podczas czerwcowego wydarzenia dojdzie do walki, o której mówiło się już od jakiegoś czasu. Na starcie Edwarda Mazura z Kamilem Wieczorkiem także czeka wielu widzów. Zapowiada się ekscytująca edycja. Czym jeszcze zaskoczy nas Nejman? Bez dwóch zdań to człowiek, który potrafi sprawiać różne niespodzianki. Druga odsłona MMA VIP także będzie dostępna poprzez platformy streamingowe PPV. Już 19 czerwca!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się