Fascinelle - wyższy poziom koloryzacji

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do grona marek dostępnych w Centrum LOK dołącza Fascinelle. To włoski producent profesjonalnych produktów do koloryzacji, na rynku znany już od ponad 20 lat. Cieszący się sporym zaufaniem. Łączy innowację, nowoczense technologie i profesjonalną wiedzę.

Farby do włosów Fascinelle

Fascinelle specjalizuje się w produktach przeznaczonych do koloryzacji włosów. Na przestrzeni ostatnich lat stworzyła bogatą gamę intensywnych, trwałych kolorów. Farby od Fascinelle zapewniają całkowitą ochronę włosów podczas koloryzacji, pozostawiając je nawilżone i lśniące.

Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji

Gama produktów ukierunkowanych na określone rodzaje włosów, która poprawia i przywraca równowagę skóry głowy i włosów, opiera się na najnowszych badaniach dotyczących pielęgnacji włosów. Zaś kosmetyki przeznaczone do stylizacji umożliwiają stworzenie wyjątkowej fryzury, tworząc stylowe wykończenie i zapewniając długotrwałe utrwalenie. Już wkrótce kosmetyki do włosów od Fasinelle dostępne także w Centrum LOK!

Gwarancja najwyższej jakości

Fascinelle posiada międzynarodowy certyfikat jakości. Świadczy to o bardzo dobrym składzie kosmetyków, wysokiej skuteczności, efektywności, jakości i profesjonalnej obsłudze. Fascinelle jest dostępna w wiodących salonach kosmetycznych i rozprowadzana w ponad 60 krajach na całym świecie: od Francji po Australię i od Stanów Zjednoczonych po Japonię.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się