Dzień otwarty w "Hair Design" w Zakopanem

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kolejny salon fryzjerski skorzystał z naszego programu – „Dzień Otwarty z Marką Togethair”

Zobacz relację z tego wyjątkowego wydarzenia w salonie Hair Design Elżbieta Wiercioch w Zakopanem.

„Dzień Otwarty z marką Togetahair” w Hair Design, był wspaniałym doświadczeniem zarówno dla klientów jak i pracowników salonu fryzjerskiego Elżbiety Wiercioch.

Zgodnie z założeniami programu, marka Togethair wysłała na miejsce swojego przedstawiciela i edukatora, którym tym razem był Maciej Szalonek, na co dzień pracujący w salonie Wierzbicki – Trendowicz. Maciej, przez cały dzień pozostawał do dyspozycji załogi salonu, udzielając praktycznych wskazówek, dzieląc się swoim doświadczeniem i fryzjerskimi trikami.

Zadowolone i świadome klientki!

Podczas dnia otwartego, klientki salonu przeszły wspaniałe metamorfozy! Każda zmiana na włosach została poprzedzona indywidualną konsultacją, w wyniku której Paniom zostały dobre kolory, a także odpowiednia pielęgnacja od marki Togethair, do stosowania w domu.

To był dzień pełen pozytywnych emocji, pracy w luźnej atmosferze, oraz okazja do nowego spojrzenia na salon i jego codzienną pracę.

Dziękujemy serdecznie naszemu edukatorowi Maciejowi oraz całej załodze salonu Hair Design.

Zgłoś swój salon do programu.

Jeżeli jesteś zaiteresowana/y wzięciem udziału w programie „Dzień Otwarty z Marką Togethair” wyślij swoje zgłoszenie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się