Damian Trendowicz - Perfect Togethair (ostatnie szkolenie z cyklu).

Oceń ten artykuł
(1 głos)

4 grudnia odbyło się ostatnie już w tym roku szkolenie z cyklu Perfect Togethair prowadzone przez Damiana Trendowicza.

Perfect Togethair z Damianem Trendowiczem

4 grudnia odbyło się ostatnie już w tym roku szkolenie z cyklu Perfect Togethair prowadzone przez Damiana Trendowicza. Damian poprowadził szkolenie dla liczne 15 osobowej grupy fryzjerów, będących na różnym poziomie zaawansowania, bardziej lub mniej pracujących na marce.

Perfect Together, to aktualnie najbardziej zaawansowane szkolenie poruszające temat koloryzacji. Na takim spotkaniu omawiane są zaawansowane techniki dekoloryzacji i pojaśniania włosów, repigmentacja oraz wykorzystanie innych odcieni pure pigments, jako podkład pod docelowy kolor, najczęstsze błędy w koloryzacji i wiele innych aspektów technicznych, jak również poprawne wykonanie stylizacji do zdjęcia z prowadzeniem social mediów.

Cykl szkoleń dla Twojego rozwoju!

Szkolenie Perfect Togethair składa się z cyklu trzech szkoleń. Od Nowego Roku lista szkoleń rozszerzy się również o tematykę strzyżenia damskiego, zabiegów pielęgnacyjnych, czy też szkoleń marketingowych pomagających zwiększyć odsprzedaż produktu w salonie.

To był dzień pełen pozytywnych emocji, pracy w luźnej atmosferze, oraz okazja do nowego spojrzenia na salon i jego codzienną pracę.

A jak wygląda takie szkolenie?

Najpierw skupiamy się na szkoleniu na teorii, która została opracowana z jednej strony o rady producenta, ale przede wszystkim o doświadczenie naszej grupy instruktorskiej, co daje nam czyste rozwiązania problemów lub sposoby na spektakularne metamorfozy. Następnie oczywiście przechodzimy do praktyki, która opiera się na modelkach wybieranych tak, aby kursant mógł zyskać, jak najwięcej różnorodnych przypadków oraz przyjrzeć się i spróbować wszystkich trzech technik dekoloryzacji i pojaśnień zawartych w tym szkoleniu. Podczas całego szkolenia dostępne są wszelkie produkty marki, co daje możliwość również przetestowania tego na czym jeszcze się nie pracowało.

Pobierz aplikację Togethair, w której znajdziesz nowy plan szkoleń z marką Togethair!

Tekst i zdjęcia Karolina Trendowicz

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się