Blondy i rozjaśnianie, relacja ze szkolenia.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Solidna dawka wiedzy, profesjonalne wskazówki i spektakularne efekty pracy. Tak minęła nam ostatnia niedziela w Akademii Centrum LOK.

Szkolenie o tematyce „Blondy i rozjaśniania”, w którym zostało zaprezentowane globalne rozjaśnianie oraz rozjaśnianie na bazie naturalnej poprowadziła nasza ekspertka Paulina Serwin.

Szkolenie rozpoczęło się od przekazania wiedzy teoretycznej, a tuż po nim, nasi uczestnicy zabrali się do pracy na modelkach.

Podczas szkolenia, prowadząca szczegółowo omówiła wykorzystywane techniki, a każdy uczestnik miał czas, aby zobaczyć pracę szkoleniowca i spróbować powtórzyć prezentowane czynności.

Każde takie szkolenie to potężna dawka praktycznej wiedzy, którą każdy z uczestników już w kolejnym dniu może wykorzystać w swoim salonie. To również indywidualne podejście prowadzącego do uczestników, odpowiedzi na pytania i doświadczenie, którym prowadzący dzieli się z Wami. I wreście, to konkretne zapoznanie z produktami marki Togethair.

    Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • certyfikat,
  • upominek,
  • poczęstunek,
  • fachową wiedzę!

Jeżeli potrzebujesz podnieść swoje kwalifikacje – skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, lub zadzwoń bezpośrednio do siedziby Centrum LOK i zapisz się na szkolenie już teraz!

Centrum LOK: 18 27 555 59

szkolenie Togethair

szkolenie Togethair

szkolenie Togethair

szkolenie Togethair

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się