Alicja Glos Krawczyk & Togethair TEAM. Trendy na jesień 2021 / fryzury w stylu mullet.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

18 lipca 2021 roku mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć u nas wyjątkową osobę: Panią Alicję Glos - Krawczyk. W świecie fryzjerskim osobistość i guru. Wielokrotna mistrzyni, laureatka licznych prestiżowych konkursów branżowych. Jest utytułowaną fryzjerką i stylistką, a także edukatorką oraz współzałożycielką Akademii Fryzjerskiej GAAK.

Specjalnie dla marki TOGETHAIR i Centrum LOK wzięła udział w pokazie sztuki fryzjerskiej. Przygotowania do prezentacji trwały cztery godziny. Najpierw modelkami zajęły się specjalistki z teamu Togethair: Paulina Serwin, Iga Kuźnik i Sonia Żymlok.

Paulina Serwin - laureatka konkursów, w zeszłym roku reprezentowała nasz kraj podczas fryzjerskich mistrzostw świata OMC w Paryżu. Fryzjerstwo jest jej wielką pasją od wielu lat. Specjalizuje się w koloryzacji i stylizacji. Sonia Żymlok - cechuje ją fachowość i wieloletnie doświadczenie; jest właścicielką dobrze prosperującego salonu fryzjerskiego. Iga Kuźnik - backstage to jej naturalne środowisko.Tworzy stylizacje podczas konkursów piękności, pokazów mody czy sesji zdjęciowych. Dziełem tej wybitnie uzdolnionej trójki były dwie fenomenalne metamorfozy kolorystyczne. Jedna z nich, na włosach długich i kręconych, utrzymana w odcieniach płomiennej czerwieni, druga, na włosach do ramion, w ciepłym blondzie. Oba zabiegi wymagały wcześniejszej dekoloryzacji. Więcej szczegółów, dotyczących użytych produktów, znajdziecie na naszej grupie na Facebooku: " Grupa LOK fryjerstwo i kosmetyka bez tajemnic " Następnie fryzurami zajął się nasz gość specjalny. Piękne kolory zyskały dodatkową głębię dzięki profesjonalnemu cięciu i stylizacji. Fryzury otrzymały formę zgodną z najgorętszymi trednami na tegoroczną jesień i zimę, inspirowaną latami 90. Spod nożyczek artystki wyszły supermodne cięcia w styku mulet.

Przysłowiową kropką nad "i" był makijaż, wykonany przez nieocenioną Kamilę Marię Kurzeję z American Dreams, makijażystkę z kilkunastoletnim doświadczeniem, popartym wieloma kursami i szkoleniami.

Salon Prowadzony Sercem

Całość pokazu poprzedzona była wykładem - szkoleniem z zakresu tzw. miękkich kompetencji. Wiadomo: salon fryzjerski to przede wszystkim koloryzacja, cięcie i stylizacja, ale nietylko. Bardzo istotnym czynnikiem, wpływającym na sukces w branży hair&beauty, jest komunikacja interpersonalna. Jak nikt inny zna się na tym Szymon Szałapski, który te warsztaty u nas poprowadził. Była mowa o tym, jak radzić sobie z emocjami klientów, jak udzielać im wsparcia, ale też jak zadbać o swoje własne emocje w miejscu pracy. Kolejnym blokiem tematycznym była komunikacja w zespole: jak rozwiązywać konflikty i o tym, czym jest " komunikacja wyzwolona". Na koniec poświęcono uwagę sprzedaży: techniki sprzedażowe i świadomość marki własnej.

Obserwacja całego złożonego procesu tych dwóch metamorfoz, wykonanych rękami mistrzów, był niesamowitym doświadczeniem. Efekty mówią same za siebie.

Modelka - Sylwia Wróbel

Modelka 2

Galeria z pokazu

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się