15. URODZINY GRUPY LOK

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sto lat, sto lat - już wkrótce zaśpiewamy dla Grupy LOK z okazji jej 15-tych urodzin! Październik to nasz miesiąc. Przeczytajcie, co szykujemy dla Was z tej okazji!

W urodzinowy nastrój wprawi Was Rafał Duczymiński - w Centrum Lok. W krótkich filmach opowie o niespodziankach przygotowanych z okazji urodzin, dla naszych partnerów. A trochę ich mamy!

Urodzinowy zawrót głowy - promocje, nowości, niespodzianki

Kto nie lubi promocji? Już 12 października w Waszych rękach znajdzie się urodzinowa gazetka promocyjna z cenami jakich jeszcze nie było. A w niej Togethair, Le Cosmetique i nasza nowość Upgrade! Na to wszyscy czekają z niecierpliwością przez cały rok.

Szykujemy także urodzinową NOWOŚĆ - wzmacniającą odżywkę dwufazową do włosów. Kupując zestaw: odżywka + szczotka będziesz mogła wziąć udział w konkursie z super nagrodą – bonem o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci dystrybucji Grupy LOK, lub w sklepie internetowym Le Cosmetique. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie z zestawem, opublikujesz go na swoim Instagramie i dodasz hasztag #15GrupaLok. Liczy się kreatywność i estetyka wykonania. Wygrywają aż 3 osoby!

Mega urodziny to mega rabaty

Co powiecie na szkolenie bez wychodzenia z domu? Nasza instruktorka marki Togethair przygotowała dla Was szkolenie video z topowego strzyżenia. Tylko podczas urodzin, dostęp do filmu w promocyjnej cenie 9,90 zł - regularna cena szkolenia to ok. 100-150 zł. Taka okazja szybko się nie powtórzy! Must-have dla każdego fryzjera!

Urodzinowe niespodzianki

To nie koniec wyjątkowych niespodzianek. Aby być na bieżąco obserwuj nas na Facebooku i Instagramie. To będę wyjątkowe, 15-te urodziny!

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się