Marka - logo

Upgrade - always one step (a)head

Nea SPA
Filozofia Upgrade

Zaawansowane technologicznie, profesjonalne narzędzia fryzjerskie, które stanowią produkt ciągłego doskonalenia i zwracania uwagi na formę i funkcję. Produkty charakteryzujące się wysoką wydajnością, bezawaryjnością, ergonomicznym kształtem i nowoczesnym minimalistycznym wyglądem.

 
Siła marki

UPGRADE to nowe, niespotykane podejście do sprzedaży i szkoleń. To gwarancja wyłączności terenowej, jednorodnej polityki cenowej oraz rozbudowanych działań marketingowych.

Nea SPA
Nea SPA
Upgrade na świecie

Mówią o sobie "włoskie serce, które chce rozmawiać z profesjonalistami z całego świata." Teraz najlepsi fryzjerzy w Polsce mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu Upgrade - super lekkie suszarki, prostownice, lokówki, które nie tracą ciepła, z innowacyjnym zastosowaniem centralnego otworu. A także grzebienie, szczotki do włosów i inne akcesoria.

UPGRADE - innowacyjny sprzęt fryzjerski

Upgrade znany jest ze stosowania niecodziennych, nowatorskich rozwiązań, znacznie ułatwiających pracę fryzjera. Centrum LOK współpracuje z marką dystrybuując, dla profesjonalnych salonów, włoski sprzęt najwyższej jakości. Czego pragniemy? Zbudować z Państwem sieć prestiżowych salonów, w których wszystkie zabiegi – poczynając od koloryzacji, poprzez rytuały pielęgnacyjne i lecznicze, na stylizacji kończąc, spełniać będą najwyższe standardy i funkcjonować w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się