Marka - logo

Neà SPA Cosmetics

Nea SPA
Neà SPA - Najlepszy owoc Biotechnologii

Neà SPA, która powstała w wyniku zaawansowanych badań naukowych Laboratoriów Farmen, jest nową, profesjonalna linią, odpowiadającą oczekiwaniom nowoczesnej kobiety, która pragnie odzyskać młody wygląd dzięki najbardziej innowacyjnej biotechnologii PhytoCellTec™.

 
Neà SPA – Źródło młodości

Neà SPA, oparta na najnowszych odkryciach w zakresie komórek macierzystych, zawiera dużą ilość roślinnych komórek macierzystych ze słynnej odmiany jabłek Uttwiler Spätlauber, które charakteryzują się wyjątkową i niepowtarzalną żywotnością i nie tracą swej świeżości. Ta właśnie cecha może być z powodzeniem zastosowana przy pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ponieważ w ukierunkowany, skuteczny i definitywny sposób zwalcza progresywną degradację komórek.

Nea SPA
 
Nea SPA
Neà SPA – Rozwój twoich umiejętności zawodowych

Zaawansowany profil technologiczny receptur, Neà SPA oferuje szereg narzędzi, które pozwolą ci sprawić, że twoje usługi staną się bardziej konkurencyjne. Karty produktów pozwalają ci zgłębić wiedzę na temat aspektów technicznych produktu, a tym samym zapewnić wartość dodaną twoim usługom w zakresie doradztwa. Karty zabiegów stanowią cenny przewodnik po metodach, jakie można zastosować, by jak najlepiej zaprezentować skuteczność tej linii.

Neà SPA – ukłon w stronę kosmetologów!

Neà SPA to profesjonalna marka dedykowana salonom kosmetycznym i obiektom spa&wellness. Centrum LOK jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski może zagwarantować Państwu, bezpieczeństwo dostaw, najlepsze ceny produktów oraz szeroki wachlarz produktów marketingowych oraz elementów wizualnych dla salonów firmowych. Gdzie widzimy naszą markę? W salonach stawiających na naturalne rozwiązania w kosmetologii i działających w poszanowaniu dla zdrowia swoich klientów i środowiska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się