Grupa LOK

Sieć polskich Hurtowni Fryzjerskich

Dystrybuujacy marki:

  • Logo Le Cosmetique
  • Logo Upgrade
  • Logo Togethair
  • Logo Gordon
  • Logo Fascinelle

Stawiamy na jakość

Wiemy, że na sukces salonu fryzjerskiego składa się wiele czynników. Poza umiejętnościami fryzjerów i wysoką jakością stosowanych produktów, niezwykle ważna jest stała i profesjonalna opieka przedstawicieli handlowych. Marki, z którymi współpracujemy stale dążą do rozbudowywania sieci sprzedaży, tak aby nasi klienci byli w stu procentach zadowoleni z świadczonych przez nas usług.

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dystrybutorami, którzy realizują założenia maki, dbają o ich dobre imię i niezawodnie dostarczają wszystkie niezbędne produkty w ręce stylistów.

W Centrum LOK znajdziesz wyłącznie marki, które dbają o środowisko w procesie produkcji, a składniki w kosmetykach pochodzą z organicznych źródeł, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami jakości. Wybierając współpracę z naszymi markami masz pewność, że w Twoim salonie produkty są sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia.

Zobacz firmy należące do Grupy LOK

Marki dla każdego, ale zarazem marki wyjątkowe! Centrum LOK to hurtownia, która stawia na jakość w każdej dziedzinie. Dlatego kosmetyki, które trafiają w ręce naszych klientów, muszą spełniać wysokie normy jakościowe, normy bezpieczeństwa i jednocześnie nie nadwyrężać ich kieszeni. U naszych przedstawicieli handlowych znajdziecie takie włoskie marki jak Togethair, Upgrade, Gordon, Fascinelle i Vitality’s oraz polską markę Le Cosmetique. Napisz do nas.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się