Paulina <span>Serwin</span>

Paulina Serwin

Fryzjerstwo

Paulina Serwin

Fryzjerstwo to jej pasja od dziecka. Swoją przygodę zawodową zaczęła od krakowskiego technikum. W trakcie szkoły uczęszczała na praktyki do Akademii Berendowicz & Kublin w Krakowie i Katowicach oraz w Akademii L’Oreal.

Po ukończeniu szkoły podjęła pierwszą pracę w małym salonie w centrum Krakowa, a już po dwóch latach otworzyła swój własny salon w podkrakowskiej miejscowości.

Od samego początku większość zarobionych pieniędzy inwestowała w rozwój. Siedem lat ciężkiej pracy, przy wsparciu mentorki Alicji Glos-Krawczyk, zaowocowało sukcesami:

  • 2017 - trzecie miejsce Top City Master w Katowicach
  • 2018 - pierwsze miejsce Hair Master Cup w Warszawie
  • 2019 - trzecie miejsce New Look - kategoria 1 w Poznaniu
  • 2020 - przynależność do kadry oraz nominacja do mistrzostw świata OMC i reprezentacji Polski w Paryżu - kategoria damska Avangarda.

W międzyczasie Paulina współpracowała z różnymi organizacjami m.in.: Coke Live Festival, sesja zdjęciowa dla firmy Olimp, sesja zdjęciowa dla marki Lecher, Fashion Week Kraków.

Swój dotychczasowy sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i ciągłemu realizowaniu wyznaczanych sobie celów. Obecnie Mistrzyni Polski związała się jako instruktor z marką Togethair, dla której przygotowała autorski, trzystopniowy program szkoleń, dzięki któremu kształci fryzjerów z całego kraju.

Udostępnij na:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się teraz!

Zaloguj się